Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

apartmány Anemari - Demänova

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 10 pevných lôžok + 5 prístelkov. V každom apartmáne je k dispozícii kúpelňa so sprchovacím kútom a wc. V celom objekte je dostupné wifi pripojenie na internet. Každá izba je vybavená televíznym príjimačom.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Demänova

Ubytovanie v obci Demänová

Názov Popis
Penzion Drak

Ubytovanie Demänová. 13 izieb, 1 apartmán, celková kapacita 35 lôžok

Privát Anemari

Ubytovanie Demänová. Ponúkame ubytovanie v blízkosti najznámejšieho lyžiarskeho a turistického strediska Jasná-Chopok.Poskytujeme ubytovanie v 2lôžkových izbách,súčasťou ktorých sú kúpeľne a wc.

Apartmany Broma-Demanova

Ubytovanie Demänová. Rekreačné domy – Apartmány Broma -ideálne miesto pre Vašu dovolenku v Nízkých Tatrách

Penzión Alžbeta

Ubytovanie Demänová. Tento jedinečný rodinný penzión v Nízkych Tatrách Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou. Ako jediný penzión na Liptove disponujeme vonkajším vyhrievaným bazénom s teplotou vody až 30°C a vonkajším relaxačným bazénom, kde teplota vody dosahuje až 38°C. Iba naši ubytovaní hostia môžu nerušene relaxovať v prostredí rozľahlej záhrady s nádychom exotiky, kde ponúkame aj možnosť grilovania.Celková kapacita je 41 pevných lôžok a 8 prísteliek.

Penzion CHOPOK

Ubytovanie Demänová. Otvorte s nami branu do Nizkych Tatier!Na okraji obce , vedla horskej riecky Demanovka Vam ponuka svoje sluzby Penzion CHOPOK- Apartmány. Od nas je vsade na skok.Kapacita:29 lozok, 5x apartmán pre 2-3 osoby (2 lôžka,možnosť prístelky), 3x apartmán pre 2-5osôb (2 samostatné spálne + možnosť príst

apartmány Anemari

Ubytovanie Demänova. Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 10 pevných lôžok + 5 prístelkov. V každom apartmáne je k dispozícii kúpelňa so sprchovacím kútom a wc. V celom objekte je dostupné wifi pripojenie na internet. Každá izba je vybavená televíznym príjimačom.

Apartmány Hilson Jasná

Ubytovanie Demänová. Každý apartmán má samostatnú spálňu, kompletne zariadenú kuchyňu a balkón, alebo terasu s prekrásnym výhľadom na tatranské štíty. Jednotlivé apartmány poskytujú pohodlné bývanie pre 2-7 osôb. K dispozícií je wellness s fínskou a bylinkovou saunou, s ochladzovacími sprchami, vírivkou, relaxačnou miestnosťou a vonkajšou terasou. Hostia môžu využiť aj grilovacie altánky, detské ihrisko s trampolínou, požičovňu elektrobicyklov a cestných štvorkoliek.

Katka a Martin

Ubytovanie Demänová. K dispozícii máte apartmán so samostatným vchodom. Súčasťou apartmánu sú 3 izby (2 + 3 + 4) dve s východom na slnečnú terasu. Ďalej je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2x WC a veľká zariadená kuchyňa, ktorá slúži tiež ako spoločenská miestnosť. V kuchyni je k dispozícii internetová prípojka. Pri potoku a malom rybníku je príjemné posedenie okolo ohniska. Parkovanie áut je zdarma vo dvore. V tejto očarujúcej turistickej lokalite si prídete na svoje počas celého roka.

Boca Sport

Ubytovanie Demänová. Ubytovanie v penzióne Barborka na okraji obce Demänová v Nízkych Tatrách

Penzion MAXIM **

Ubytovanie Demänová. Ubytovanie vyššej kategórie v krásnom prostredí Nízkych Tatier pre náročných

Penzión Slovakotour

Ubytovanie Demänová. Ubytovanie na začiatku Demänovskej Doliny cca 8 km od lyžiarskych tratí

Penzión Jana

Ubytovanie Demänová. K dispozícii dve 2-posteľové, 3-posteľová a 4-posteľová izby, 2x WC/kúpeľňa,

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Privát Ján Lúčky Bešeňová

Ubytovanie Lúčky. Ubytovanie sa nachádza v kúpeľnej obci Lúčky vzdialenej 5 km od Thermal Parku Bešeňová. V kúpeľoch je vybudovaný nový AQUA VITAL PARK. Vybavenie: Prízemie- 2x2lôžková izba, plne vybavená kuchynka (sporák ,kanvica ,chladnička, mikrovlnná rúra), sprcha,WC,TV-SAT.,WIFI pripojenie k internetu grátis Podkrovie-2x4lôžkováizba, plne vybavená kuchynka ( elektrická dvojplatnička,chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), sprcha, WC, TV. Privát poskytuje možnosti grilovania, posedenia v altá

Bowling Motel

Ubytovanie Horné Orešany. Rekreačno-športové zariadenie, kde si môžete zahrať bowling, pochutnať na pizze, či len tak posedieť s priateľmi. K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť na organizovanie rodinných a firemných podujatí a v lete terasa.

Chata Podhradie pri rekreačnej oblasti Duchonka

Ubytovanie Podhradie. Rekreačný rodinný dom - chata s krásnym výhľadom na hrad, lúky a lesy nachádza sa v pohorí Považského Inovca v obci Podhradie, v blízkosti rekreačnej oblasti Duchonka. Kapacita ubytovania: 9 lôžok +2 prístelky (ll)

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia apartmány Anemari

Obec: Demänova

Okres: Liptovský Mikuláš

Oblasť: Liptov