Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Apartmány Fatrapark Liptov - Ružomberok

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Rekreačné apartmány Fatrapark Liptov Ružomberok s vlastnou kuchynkou a nadpriemerným vybavením. Non-stop recepcia, herňa, reštaurácia priamo v objekte. Parkovisko, skiroom, internet a prístelka iba u nás zadarmo.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Ružomberok

Ubytovanie v obci Ružomberok

Názov Popis
Chata Lenka

Ubytovanie Ružomberok. Chata sa náchadza v SKI parku v Ruzomberku v Hrabovskej doline

Chata Hrabovo

Ubytovanie Ružomberok. Chata Hrabovo ponúka ubytovanie pre 12 – 15 ľudí v dvoch samostatných apartmánoch. Je situovaná vo vyhľadávanom horskom prostredí Hrabovskej doliny, ktorá je súčasťou chránenej krajinnej oblasti Veľká Fatra. Turisti môže oceniť nie len blízku 1km vzdialenosť od centra mesta Ružomberok.

Rezort Apartmány Hrabovo

Ubytovanie Ružomberok. Nový Rezort Apartmány Hrabovo ponúka nadštandardné ubytovanie na Liptove v nádhernej lokalite Národný park Veľká Fatra len 2 km od mesta Ružomberok. Rezort sa skladá so siedmych apartmánových domov priamo pri jazere a leží len 50 m od kabínkovej lanovky Skiparku Ružomberok a 10 min. od Thermálneho parku Bešeňová.

Turistická ubytovnňa RIMA

Ubytovanie Ružomberok. Jedná sa o bytový dom s piatimi bytovými jednotkami. Kapacita 42 miest.

Apartmán & Štúdio - Privát Elena

Ubytovanie Ružomberok. Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným uzamknuteľným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej okrajovej časti mesta, na kopci pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na mesto, horstvá Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier

Chata Brdo

Ubytovanie Ružomberok. chata nachádzajúca sa priamo na zjazdovke Skiparku Ružomberok vhodná hľavne pre dodiny s detmi Vám umožní príjemne si oddýchnuť a zdravo sa unaviť pri zimnných alebo letných športoch

Apartmána Vila Michaela

Ubytovanie Ružomberok. Štyri apartmány

Penzion-Nova

Ubytovanie Ružomberok. Ubytovanie je vhodné pre stavebných robotníkov, zamestnancov firiem, ale aj obchodných cestujúcich, organizované zájazdy, individuálnych klientov.

Ubytovanie - Fatrapark Apartman 511 - Liptov

Ubytovanie Ružomberok. Kompletne zariadene apartmanove ubytovanie do 5 osob na Liptove s vyhradenym parkovanim a pocetnymi moznostami rekreacie za super ceny

Apartmánový dom Fatrapark

Ubytovanie Ružomberok. Nové a Krásne apartmány s výhľadom do lesa pri zurčiacom potoku. Zvieracia obora priamo pri apartmánovom dome. Bar a recepcia fungujú Nonstop. Každý apartmán má vlastnú kuchynku a kúpeľnňu. Je ideálnym miestom pre prežitie dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov pre rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť v blízkom okolí (lúka, les), ale aj obchodných cestujúcich.

Apartmanovy dom Fatrapark

Ubytovanie Ružomberok. Apartmánový dom FATRAPARK je v v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti SKIPARKU MALINO BRDO nad Hrabovskou nádržou. Svojou polohou, príjemným prostredím, službami uspokojí aj najnáročnejšieho návštevníka. Polohu privítajú hlavne milovníci ticha a prírody. Je ideálnym miestom pre prežitie dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov pre rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť v blízkom okolí (lúka, les), ale aj obchodných cestujúcich.

Apartmány Fatrapark Liptov

Ubytovanie Ružomberok. Rekreačné apartmány Fatrapark Liptov Ružomberok s vlastnou kuchynkou a nadpriemerným vybavením. Non-stop recepcia, herňa, reštaurácia priamo v objekte. Parkovisko, skiroom, internet a prístelka iba u nás zadarmo.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Privát VALÉRIA

Ubytovanie Ždiar. Ubytovanie v dome na samostatnom poschodí v centre obce. Rozloženie izieb: 2x2, 1x2+2, max. počet osôb: 8. Spoločenská miestnosť s TV-SAT, kuchyňa, záhradné posedenie, záhradný altánok. Ústredné plynové kúrenie. Internetové pripojenie (Wi-Fi).

Horáreň Vlčia jama

Ubytovanie Rajec. Horáreň Vlčia jama - to správne miesto pre milovníkov prírody, turistiky, športovo založených ľudí, pre rodiny s deťmi a ľudí všetkých vekových kategórií, ktorí potrebujú zregenerovať svoje telo i dušu a načerpať fyzické a psychické sily v objatí krásnej prírody.

Penzion CHOPOK

Ubytovanie Demänová. Otvorte s nami branu do Nizkych Tatier!Na okraji obce , vedla horskej riecky Demanovka Vam ponuka svoje sluzby Penzion CHOPOK- Apartmány. Od nas je vsade na skok.Kapacita:29 lozok, 5x apartmán pre 2-3 osoby (2 lôžka,možnosť prístelky), 3x apartmán pre 2-5osôb (2 samostatné spálne + možnosť príst

GPS súradnice objektov v obci Ružomberok z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
KultúraMESTSKÝ ÚRAD - Ružomberok
AutoPNEU MOTOTECHNA Ing. Papúch Peter - Ružomberok
KultúraLIPTOVSKÉ MÚZEUM - Ružomberok
OrganizáciaCESTOVNÁ AGENTÚRA SÍRIUS, s.r.o. - Ružomberok
PredajMESTSKÝ ÚRAD - Ružomberok
ArmádaVOJSKO - Ružomberok
ReštauráciaBUFET Babic Róbert PaedDr. - Ružomberok
KultúraKNIŽNICA - Ružomberok
PredajAGROTYP Mgr.Rašková Eva - Ružomberok
OrganizáciaZVÄZ SLOVENSKÝCH FOTOGRAFOV - Ružomberok
OrganizáciaREGIONÁLNA ROZVOJOVÁ AGENTÚRA LIPTOV,Björnsnova spoločnosť - Ružomberok
PredajTLAČIAREŇ TESFO Šindléry Ján - Ružomberok
ReklamaREDIS REKLAMA DESIGN SIEŤOTLAČ Faga Ladislav - Ružomberok
PredajBÉBEL sro - Ružomberok
AutoPNEUSERVIS GREGOREC, spol.s r.o. - Ružomberok

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Apartmány Fatrapark Liptov

Obec: Ružomberok

Okres: Žilinský

Oblasť: Liptov


Podujatia v obci Ružomberok