Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

apartmány Tania Nízke Tatry Liptov - Závažná Poruba.

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ubytovacie zariadenie sa nachádza na okraji podhorskej obce Závažná Poruba. Za dedinou sa nachádza známe lyžiarske stredisko Opalisko. Na lístky poskytujeme výraznú zľavu. Jasná - Chopok je vzdialená 10 min. cesty autom. Neďaleko je dobrá reštaurácia. Ubytovanie spočíva v dvoch apartmánoch. Každý apartmán má dve spálne s kúpeľňami, obývaciu časť s TV a krbom, kuchyňu s vybavením. Von je terasa a trávnatá plocha v okolí.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Závažná Poruba.

Ubytovanie v obci Závažná Poruba.

Názov Popis
apartmány Tania Nízke Tatry Liptov

Ubytovanie Závažná Poruba.. Ubytovacie zariadenie sa nachádza na okraji podhorskej obce Závažná Poruba. Za dedinou sa nachádza známe lyžiarske stredisko Opalisko. Na lístky poskytujeme výraznú zľavu. Jasná - Chopok je vzdialená 10 min. cesty autom. Neďaleko je dobrá reštaurácia. Ubytovanie spočíva v dvoch apartmánoch. Každý apartmán má dve spálne s kúpeľňami, obývaciu časť s TV a krbom, kuchyňu s vybavením. Von je terasa a trávnatá plocha v okolí.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
penzión Bella

Ubytovanie Radvaň399995. Vynikajúca poloha v Radvani parkovisko pred budovou. Nachádza sa medzi obchodným centrom mesta a rozvíjajúcou sa Zvolenskou cestou s množstvom firiem. Kapacita 23 lôžok

KOZI HRIB

Ubytovanie Lazy pod makytou. Chata rodinného charakteru s dvoma samostatnými jednotkami pre ubytovanie až 18 osôb sa nachádza v malebnom pohorí Javorníky, blízko Moravsko - Slovenskej hranicev obci Lazy pod Makytou, časť Olšová cca 20 km od Púchova. Prístupová cesta ako aj parkovisko sú po celý rok udržiavané.

Thermalpark Nitrava

Ubytovanie Poľný Kesov. Hotel s reštauráciou, vonkajšou letnou terasou a terasou nad bazénom, Vnútorný hypertermálny bazén, Bazénová hala - výplavový bazén, detský bazén, vírivka, relaxačno -zážitkový bazén, vodné atrakcie, wellness - saunový svet s 3 saunami (fínska, parná, infa), masáže, jacuzzi, tepidárium. Vonkajšie a vnútorné bazény s termálnou vodou, blahodarne pôsobiacou na organizmus. Otvorené je celoročne.

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia apartmány Tania Nízke Tatry Liptov

Obec: Závažná Poruba.

Okres: Liptovský Mikuláš

Oblasť: Nizke Tatry sever