Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Chalupa Kerling - Hodruša Hámre

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Chalupa Kerling popis: Prízemie – Obývacia miestnosť s TV, DVD, jedáleň, plne vybavená kuchyňa, WC, kúpeľňa. Poschodie -Izba č.1 s TV, manželská posteľ a jedno lôžko rozkladacia posteľ. Izba č.2 Izba s manželskou posteľou . Izba č.3 Izba s manželskou posteľou .

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Hodruša Hámre

Ubytovanie v obci Hodrusa-Hamre

Názov Popis
Chalupa Kerling

Ubytovanie Hodruša Hámre. Chalupa Kerling popis: Prízemie – Obývacia miestnosť s TV, DVD, jedáleň, plne vybavená kuchyňa, WC, kúpeľňa. Poschodie -Izba č.1 s TV, manželská posteľ a jedno lôžko rozkladacia posteľ. Izba č.2 Izba s manželskou posteľou . Izba č.3 Izba s manželskou posteľou .

Čarovná Chalúpka

Ubytovanie Hodrusa-Hamre. Ubytovanie pre rodiny s deťmi. Celoročná prevádzka, kapacita 6 dospelých osôb, parkovanie 15 0m, kuchyňa. Aktivity: turistika, cykloturistika, Vyhne, lyžiarske centrum Banská Štiavnica

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Apartmány Privát Ďurik

Ubytovanie Pavčina Lehota. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Pavčina Lehota. Je to podhorská turistická obec ležiaca 7 km od Liptovského Mikuláša. V blízkom okolí sa nachádzajú objekty zimnej i letnej rekreácie Taraladia, Bešeňová,Jasná-Chopok. Je riešená ako samostatná budova. Pozostáva z troch izbieb s kuchynským kútom, kupeľňou a WC a jednej izby s kúpeľňou a WC. Na všetkých izbách sú TV + SAT.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je kuchyňa, ktorá slúži i ako spoločenská miestnosť.

Hotel Gavurky

Ubytovanie Terchová. Hotel Gavurky *** nachádzajúci sa v rodisku Juraja Jánošíka Vám ponúka komfortné ubytovanie, výbornú čerstvú kuchyňu a usmiaty personál ochotný splniť všetky vaše priania. K dispozícii je súkromné parkovisko, sauna, zimná vykurovaná terasa, detské ihrisko, detský kútik, športové ihrisko, vonkajší drevený altánok s terasou, wifi pripojenie, klzisko. V našom hoteli Vám od A po Z zabezpečíme svadobné hostiny, konferencie, firemné teambildingové akcie, školské výlety a iné spoločenské akcie. H

Apartmán Pod Dedovkou Oščadnica

Ubytovanie Oščadnica. Apartmán v apartmánovom dome v obci. 3-lôžková izba+ obytná miestnosť s 2 lôžkami a s kuchynským kútom (elektrická dvojplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica). TV, rádio. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Elektrické kúrenie. Nočný kľud od 22h - 6h. Nefajčiarsky apartmán. Parkovanie pri objekte. Pobyt so psom nie je možný. Lyžiareň. Vhodný pre 4-5 členné rodiny. Cenník 15.4.2013-15.12.2013 35€/apartmán/noc 15.12.2013-15.4.2014 40€/apartmán/noc Viac info na našej webstránke.

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Chalupa Kerling

Obec: Hodruša Hámre

Okres: Hodruša Hámre

Oblasť: Banska Stiavnica