Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Chata Elena - Veľké Lovce

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Poskytujeme príjemné a cenovo výhodné ubytovanie pre 7-10 osôb vo Veľkých Lovciach - cca 8 km od termálneho kúpaliska Podhájska.Plne vybavená kuchyňa, novo rekonštruovaná kúpelňa, záhradné sedenie, grilovanie, parkovanie zdarma v areáli dvora.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Veľké Lovce

Ubytovanie v obci Veľké Lovce

Názov Popis
Chata Elena

Ubytovanie Veľké Lovce. Poskytujeme príjemné a cenovo výhodné ubytovanie pre 7-10 osôb vo Veľkých Lovciach - cca 8 km od termálneho kúpaliska Podhájska.Plne vybavená kuchyňa, novo rekonštruovaná kúpelňa, záhradné sedenie, grilovanie, parkovanie zdarma v areáli dvora.

Penzión Cabernet

Ubytovanie Veľké Lovce. Ubytovanie v nadštandardne vybavených izbách, v každej izbe sa nachádza TV, wifi pripojenie na internet, wc a kúpeľňa. Izby sú 2- lôžkové, 3-lôžkové a 4-lôžkové. Celková kapacita - 20 ľudí. Ponúkame celodennú stravu za výhodné ceny, detské ihrisko, živé pštrosy, letná terasa, klimatizované pristory.

U Gazdu

Ubytovanie Veľké Lovce. ponúkam ubytovanie v podkrovnom apartmáne, kde je plne vybavená kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou, 3 dvojlôžkové izby s možnosťou prísteľku, kúpeľňa s WC, samostatný vchod, altánok, veľký trávnik, parkovanie vo dvore.

Ubytovanie v súkromí Velke Lovce

Ubytovanie Veľké Lovce. Poskytujeme celoročné ubytovanie v jednej dvojlôžkovej, jednej trojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej izbe s možnosťou prístelku, samostatné sociálne zariadenie. Reštaurácia, posedenia na terase a opekanie na ohnisku, kúpaliská

Ubytovanie Velke Lovce

Ubytovanie Veľké Lovce. Celoročné ubytovanie: 2 izby, kuchyňa, sociálne zariadenie, záhradné posedenie, voliéra pre psov

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Hotel International

Ubytovanie Veľká Lomnica. Hotel ponúka 28 komfortne zariadených dvojposteľových izieb a 1 apartmán. K vybaveniu izieb neodmysliteľne patrí TV príjmač s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojenie na internet, balkón a minibar s chladničkou.

Penzión pri rybníku

Ubytovanie Veľká Paka. Príjemne a elegantne zariadené izby, vybavené s TV/SAT, rádio, sociálne zariadenie ( WC/sprcha, alebo WC/vaňa ), minibalkón.

Penzión Šindľovec

Ubytovanie Zuberec. Ubytovanie v 5 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky vybavených vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC). 2 apartmány s obsadením do 5 osôb s príslušenstvom; jeden je vybavený hydromasážnou vaňou.

GPS súradnice objektov v obci Veľké Lovce z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ObecVeľké Lovce - Veľké Lovce
VýrobaROĽNÍCKY MLYN, s.r.o. - Veľké Lovce
DrogériaDROGÉRIA Nemethová 717 - Veľké Lovce
ReštauráciaVINÁREŇ CABERNET - Veľké Lovce
ÚradRÍMSKOKATOLÍCKY FARSKÝ ÚRAD - Veľké Lovce
Obecný úradOBECNÝ ÚRAD - Veľké Lovce
Sídlo firmyGURMAN-SPA, s.r.o. - Veľké Lovce
Sídlo firmyROĽNÍCKY MLYN, s.r.o. - Veľké Lovce
Sídlo firmyBalnea - Slovakia, spol. s r.o. - Veľké Lovce
Sídlo firmyJONA SK, s.r.o. - Veľké Lovce
Základná školaZákladná škola s MŠ - Veľké Lovce
Sídlo firmyMLYN - verejná obchodná spoločnosť - Veľké Lovce
Sídlo firmyBlanco M&M, s.r.o. - Veľké Lovce
Materská školaMaterská škola pri ZŠ - Veľké Lovce
Sídlo firmyWikings, s.r.o. - Veľké Lovce

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Chata Elena

Obec: Veľké Lovce

Oblasť: Podhajska


Podujatia v obci Veľké Lovce