Pridajte (aktualizujte) Vaše ubytovacie zariadenie - bezplatne
Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@jcdrex.com

Chata Tara - Kováčová

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
V chate je 18 miest na spanie vrátane rozkl. kresiel v troch izbách a spoločenskej miestnosti, kuchynka, kúpeľňa, dve terasy, pri chate ohnisko a dostatok miesta na parkovanie.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Kováčová

Ubytovanie v obci Kováčová

Názov Popis
Jozef Ťavoda

Ubytovanie Kováčová. Ubytovanie na chate pre 11 hostí. Vybavená kuchyňa (plynový sporák, chladnička, maxiremoska, rýchlovarná kanvica, riad, príbory). Hala s krytým balkónom, 4 izby, jedáleň, sprcha, WC. Plátenný prístrešok s lavicami a stolom vonku. Ohnisko, gril

Chata Kováčová 19

Ubytovanie Kováčová. Chata v blízkosti termálneho kúpaliska cca 10 - 15 min. chôdze. Kapacita 15 lôžok (1,2,3, a 4 lôžkové izby), plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť.Parkovanie pri chate.

Chata Jozefína

Ubytovanie Kováčová. Chata sa nachádza v Kováčovej (okr. Zvolen) v chatovej oblasti Bieň v peknom prostredí (uzavretá čistinka). Pri chate je vonkajšie posedenie, ohnisko, detské hojdačky. Dobrý prístup autom. Plocha pre parkovanie - cca 4 osobné autá.Chata má 2 samostatné poschodia. Počet lôžok spolu 14.

a-Chata Ťavoda Kováčová

Ubytovanie Kováčová. Veľká chata v chatovej oblasti na kraji lesa (borovicový les) v obci Kováčová neďaleko termálnych kúpalísk, 5 km od Zvolena. Prenájom: Mimo vykurovacieho obdobia, od 26. aprila do 30. septembra. K dispozícii jedna štvorposteľová, dve trojposteľové a jedna dvojposteľová izba.. podrobné info a ceny na: www.kovacovska-voda.sk

Chalupa Kováčová

Ubytovanie Kováčová. Chalupa na okraji kúpeľnej obce Kováčová

Kováčová Chalupa

Ubytovanie Kováčová. Chalupa na okraji kúpeľnej obce Kováčová, kapacita 5+1, obývacia izba 2+1, spálňa 3 os., WC, sprchovací kúp, vybavená kuchyňa, vonkajšie posedenie, parkovanie v objekte

Penzión RELAX

Ubytovanie Kováčová. Penzion v centre kúpeľnej obce s kapacitou max. 25 osôb, 7 izieb s WC,sprchou,TV. WiFi

Chata Soluta

Ubytovanie Kováčová. Chata sa nachádza v chatovej oblasti C obce Kováčová pri Zvolene (hneď nad kúpaliskom). Je v nej 27 miest na spanie (vrátane posch. postelí a rozkl. kresiel) v piatich izbách, jedáleň, kuchyňa, spoločenská miestnosť, terasa, 3 wc, sprchovací kút, pri chate ohnisko a dostatok miesta na parkovanie.

Chata Tara

Ubytovanie Kováčová. V chate je 18 miest na spanie vrátane rozkl. kresiel v troch izbách a spoločenskej miestnosti, kuchynka, kúpeľňa, dve terasy, pri chate ohnisko a dostatok miesta na parkovanie.

Chata v kúpeľnej obci Kováčová

Ubytovanie Kováčová. Kompletne zariadena chata s kapacitou max 12 osob,altanok,gril,ohnisko,terasa,bezplatne poziciavanie bicyklov,parkovanie,termalne kupalisko.

Chalupa na Kováčovej

Ubytovanie Kováčová. Ubytovanie Kováčová. Chalupa na okraji kúpeľnej obce Kováčová, kapacita 5, obývacia izba 2, spálňa 3 os., WC, sprchovací kúp, vybavená kuchyňa, vonkajšie posedenie, parkovanie v objekte Kováčová

Hotel Leona

Ubytovanie Kováčová. Ubytovanie v apartmánoch a izbách s možnosťou prístelky, denný a nočný bar, možnosť stravovania

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Penzión Max

Ubytovanie Kežmarok. Penzión Max je situovaný v historickom centre podtatranského mesta Kežmarok. Starobylé mestečko Kežmarok je historická perla pod Tatrami. V blízkom okolí 3 národné parky: TANAP - 12 km, Slovenský raj - 27 km, Pieninský národný park - 30 km. Poloha penziónu v centre mesta zaručuje veľa výmoženosti.

Villa Thermia

Ubytovanie Vyšné Ružbachy. Penzión Villa Thermia je novo zrekonštruovaný objekt. Nachádza sa v centre kúpeľného mesta Vyšné Ružbachy. Svojím klientom ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 24 miest. Predovšetkým svojou polohou veľkou záhradou a novým interiérom slúži návštevníkom ako miesto na načerpanie nových síl.

FLORIDA penzión

Ubytovanie Sturovo. Penzión s 8 apartmánmi (typ štúdio ) v centre mesta v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska VADAŠ, pešej zóny a autobusovej stanice. Novopostavený penzión je nadštandardne vybavený aby uspokojil aj náročnejších návštevníkov počas celého roka.

GPS súradnice objektov v obci Kováčová z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ObecKováčová - okres Rožňava - Kováčová
Sídlo firmyTATRAN SLOVAKIA, s.r.o. - Kováčová
Sídlo firmyMedzinárodné konzultačné a distribučné služby, s.r.o. - Košická Polianka
ObecLúčka - okres Rožňava - Lúčka
Materská školaMaterská škola - Drnava
Základná školaZákladná škola - Drnava
Základná školaZákladná škola s VJM - Drnava
ObecDrnava - okres Rožňava - Drnava
Sídlo firmyZILK, s.r.o. - Drnava
Sídlo firmyVŠESTAV s.r.o. - Drnava
Sídlo firmyMIŠURÁK Hydroponic, s. r. o. Anglická verzia: MIŠURÁK Hydroponic Ltd Nemecká verzia: MIŠURÁK Hydroponic GmbH Maďarská verzia: MIŠURÁK Hydroponic Kft - Jablonov nad Turňou
AmbulanciaAMBULANCIA PRE DETI A DORAST - Jablonov nad Turňou
AmbulanciaZUBNÁ AMBULANCIA Končeková Mária MUDr. - Jablonov nad Turňou
ObecJablonov nad Turňou - Jablonov nad Turňou
AutoAUTODOPRAVA TUKO - Jablonov nad Turňou

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Chata Tara

Obec: Kováčová

Okres: Zvolen

Oblasť: Zvolen a okolie


Podujatia v obci Kováčová (okres Zvolen)