Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Donovaly ubytovanie - Donovaly

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ponúkame ubytovanie v apartmáne pre 4 osoby v novopostavenom luxusnom horskom apartmanovom komplexe Šafrán, ktorý zaujme svojich hostí hlavne jedinečnou polohou priamo pri vlekoch v lyžiarskom stredisku Donovaly. Je to ideálne miesto pre rodinnú dovolenku počas celého roka.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Donovaly

Ubytovanie v obci Donovaly

Názov Popis
Ubytovanie apartmán Magura

Ubytovanie Donovaly. Ubytovanie len 15 m od lanovky na Novú Hoľu, Donovaly

GreenHill Apartmánový dom

Ubytovanie Donovaly. Apartmánový dom je vhodný pre rodinu s deťmi, pre firemnú akciu a pre všetkých ľudí, ktorí vyžadujú určitý komfort pri ubytovaní. Dom má kapacitu 14 ľudí a môže sa prenajať celý, alebo ako 2 samostatné apartmány.

Ski apartmány Spiezovec

Ubytovanie Donovaly. Ski apartmány Spiežovec sa nachádzajú v apartmánovom dome Spiežovec v horskom lyžiarskom stredisku Donovaly. Apartmány pre 3-6 osôb sú komfortne zariadene(dvoj-trojizbové) so samostatným elektrickým kúrenim a ohrevom teplej vody.Majú plne vybavené kuchynské linky,WC so sprchovacím kútom,alebo vaňou.Vybavenie:LCD TV,sat,chladnička,DVD,mikrovlnná rúra,rýchlovarná kanvica, posteľné prádlo,uteráky,Wifi free.Môžete si ugrilovať špeciality na grile, opiecť špekačky na ohnisku a posedieť v atánku.

Apartmány Donovaly - Triangel

Ubytovanie Donovaly. Ubytovanie v novom apartmánovom komplexe priamo v lyžiarskom stredisku Park Snow Donovaly. Dvojizbový luxusný apartmán pre 6-8 osôb s kompletným vybavením. Zimne i letné atrakcie: zjazdové a bežecké trate, turistické chodníky, wellness, bicyklovanie, bobová dráha, lezecká stena.

AD - Spiežovec, Donovaly

Ubytovanie Donovaly. AD – Spiežovec. www.01donovaly.sk , mobil:0905 400 128, info@01donovaly.sk Nachádza v tichej časti Donovál. Situovaný je mimo hlavnú cestu,čo je ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť v blízkom okolí.Vhodné aj pre starších ľudí, ktorí vyžadujú ticho a kľud.Ideálna nadmorská výška pre astmatikov.Zimná sezóna je rajom pre náročných a rekreačných lyžiarov, snowboardistow,vyznávačov bežeckého lyžovania, paraglidistov, ....

Safran Donovaly Apartmán Mammut a Yetti

Ubytovanie Donovaly. Apartmány sa nachádzajú priamo na lyžiarskom svahu Nová Hoľa. Sú 3 izbové s oddelenými spálňami, komplet vybavené s kuchynským kútom. V objekte sa nachádza bazén, sauna, solárium, masáže, reštaurácia, parkovisko, lyžiareň, recepcia.

Chata Koliesko

Ubytovanie Donovaly. Ubytovanie na Donovaloch v tichej časti. Ubytovanie v podkrovných izbách, 5 -lôžková izba vlastná kúpelňa, 3 - lôžková izba vlastná kúpelňa, samostatná kuchyňa.

Apartmány Horec a Plesnivec

Ubytovanie Donovaly. ubytovanie v novopostavených apartmánových domoch HOREC a PLESNIVEC v centre obce Donovaly

Palisády Donovaly

Ubytovanie Donovaly. Apartmánový dom Palisády Donovaly ponúka návštevníkom strediska SnowPark príjemné ubytovanie pre celú vašu rodinu

Villa Gardenia

Ubytovanie Donovaly. Villa Gardenia spája kvalitné ubytovanie v hotelovom štandarde s pokojom a súkromím rodinného penziónu. K dispozicií je ubytovanie v 7 apartmánoch rôznych veľkostí.

Ski apartmány Skalka

Ubytovanie Donovaly. Komfortne zariadené trojlizbové apartmány s plne zariadenou kuchynkou, TV ,SAT,kúpelňa so sprchou,WC,balkon.

Apartmány Skalka, Donovaly

Ubytovanie Donovaly. Ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch, v centre lyžiarskeho strediska Donovaly

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Chata Malinô Brdo

Ubytovanie Ružomberok. Chata Malinô Brdo ponúka ubytovanie pre 7 až 10 osôb v malebnom a tichom prostredí Národného parku Veľká Fatra. Objekt je súčasťou rekreačnej oblasti Skipark Ružomberok a je umiestnený približne 20 minút od ozázy pokoja - Vlkolínca. Chata Malinô Brdo poskytuje ideálne miesto relaxu v objatí lesa, ďaleko od starostí každodenného života. Vhodná je najmä pre rodiny s detmi, ale na svoje si prídu aj aktívni ľudia. V susedstve chaty je skalolezecký terén HALINA a cca 150 metrov od chaty sú vleky.

Vila Helena Ružomberok - Hrabovo

Ubytovanie Ružomberok. Ubytovanie v nádhernej lokalite Hrabovo pri Ružomberku uprostred prírody Veľkej Fatry, na brehu jazera a zároveň pri zurčiacom horskom potôčiku určite naplní vaše očakávania a umožní vám zrelaxovať a načerpať nové sily. Hrabovo je plné nielen krásnej prírody, ale aj množstva atrakcií a možností, ako sa zabaviť v prírode so svojimi deťmi a priateľmi. Vila Helena je novopostavený apartmánový dom priamo pri údolnej stanici kabínkovej lanovky strediska Skipark Ružomberok - Malinô Brdo.

Chata POHODA

Ubytovanie Varín. Chata POHODA sa nachádza v Národnom Parku Malá Fatra, poskytuje súkromie a kľud. 2 obýv.izby,3 spáľne, komplet.vybavená kuchyňa, kúpeľňa, WC. Veľjá drevená terasa s plochou 21 m2. Chata je obklopená množstvom ihličnatých stromov - oddychnete si tu og hluku áut, miest a obcí. Strávite to pohodový víkend, alebo dovolenku. Navštívte našu web stránku.

GPS súradnice objektov v obci Donovaly z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
UbytovanieREKREAČNÁ CHATA Služba VDI Nitra - Donovaly
UbytovanieHOTEL DONOVALY - Donovaly
OrganizáciaDONLY ŠPORTOVÝ KLUB - Donovaly
Obecný úradOBECNÝ ÚRAD - Donovaly
UbytovaniePENZION DONLY-FAJNNEs.r.o - Donovaly
PotravinyLONGI Longauer Jozef - Donovaly
UbytovanieCK ČEKAN Čekan Radomír - Donovaly
Sídlo firmySKI CENTRUM DONOVALY s.r.o. - Donovaly
Sídlo firmyDony - Ski, spol. s r.o. - Donovaly
ObecDonovaly - kraj Banská Bystrica - Donovaly
Sídlo firmyHP Zornička, spol. s r.o. - Donovaly
Sídlo firmyIng. Jozef Varga spol. s r.o. - Bratislava
Sídlo firmySTAVINTER s.r.o. - Donovaly
Sídlo firmyDONLY, s.r.o. - Donovaly
Sídlo firmyFunArena Donovaly s.r.o. - Donovaly

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Donovaly ubytovanie

Obec: Donovaly

Okres: Banská Bystrica

Oblasť: Donovaly


Podujatia v obci Donovaly