Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Gubernátor ubytovanie - Prešov

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Penzion Gubernáto poskytuje ubytovanie v meste Prešove . ubytovanie, Prešov ,ubytovanie v Prešove ,dovolenka, Prešov .

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Prešov

Ubytovanie v obci Prešov

Názov Popis
Ubytovňa DIPENA

Ubytovanie Prešov. Lacné robotnícke a turistické ubytovanie

VILLA BELLA Bed & Breakfast

Ubytovanie Prešov. Villa Bella sa nachádza v metropole Šariša v Prešove, je situovaná v tichom prostredí približne 3 km od centra mesta Prešov. Postavená je v príjemnom prostredí Hnileckých vrchov, Spiša a Šarišskej vrchoviny. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, manželské páry, aj pre obchodných cestujúcich, ktorí preferujú pokojnejšie a pohodové prostredie.

Penzión Hradby

Ubytovanie Prešov. Ubytovanie v historickom centre Prešova Vám ponúka moderný, štýlový a útulný Penzión Hradby. Ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a apartmánoch.Izby sú štýlovo zariadené s dôrazom na maximálne pohodlie zákazníka.Apartmány sú určené pre náročnejšiu klientelu vyžadujúcu domáce pohodlie a pre zákazníkov s dlhotrvajúcim pobytom. Ubytovanie je svojim komfortom a reprezentatívnosťou vhodné aj pre zahraničných hostí.O pohodlie zákazníkov sa stará nepretržitá recepčná služba.

Ubytovňa LABAK 1

Ubytovanie Prešov. Ubytovňa má kapacitu 35 lôžok,izby sú 1,2,3,lôžkové.Cena za lôžko je 6,95 eur.Ubytovňa sa nachádza na výpadovke do Košíc .Parkovanie a internet je zdarma.

Ubytovňa LABAK 1

Ubytovanie Prešov. Ubytovňa má kapacitu 35 lôžok,izby sú 1,2,3,lôžkové.Cena za lôžko je 6,95 eur.Ubytovňa sa nachádza na výpadovke do Košíc .Parkovanie a internet je zdarma.

Penzión Adam

Ubytovanie Prešov. Penzión Adam vám ponúka ubytovanie v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách. Kapacita penziónu je 37 lôžok. V každej izbe sa nachádza kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, rádio a televízny prijímač. V celom penzióne je bezplatne wi-fi pripojenie na internet. Pre hostí Penziónu Adam je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Hotel Dukla

Ubytovanie Prešov. Slovensko Prešov /Šariš middot; Ubytovanie middot; Hotely Standart/Business middot; Hotely Economy middot; Penzióny / Chaty / Priváty middot; Kúpele / Relaxačné pobyty ...

Hotel Carpe

Ubytovanie Prešov.

Hotel Senátor

Ubytovanie Prešov. 5 dvojlôžkových izieb, 1 dvojlôžkový apartmán, 1 trojlôžkový apartmán, 1 primátorský apartmán. Všetky izby a apartmány sú podkrovne riešené. Na každej izbe/apartmáne je kúpeľňa s vaňou a sprchou, WC, televízor a satelit, telefón, rádiobudík, šatník

Penzión Adam

Ubytovanie Prešov. V štvorpodlažnom objekte sa nachádzajú 2 apartmány a 14 jedno až dvojpostelových izieb s kompletným vybavením. V penzióne sa nachádza štýlová kaviareň. ...

Gubernátor ubytovanie

Ubytovanie Prešov. Penzion Gubernáto poskytuje ubytovanie v meste Prešove . ubytovanie, Prešov ,ubytovanie v Prešove ,dovolenka, Prešov .

Penzion TRATTORIA

Ubytovanie Prešov. Reštaurácia Trattoria bola založená 16.októbra v roku 1999 v dome ,ktorý bol postavený v roku 1937, v roku 2005 bola zrekonštruovaná na penzión . ...

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Penzion TRATTORIA

Ubytovanie Prešov. Reštaurácia Trattoria bola založená 16.októbra v roku 1999 v dome ,ktorý bol postavený v roku 1937, v roku 2005 bola zrekonštruovaná na penzión . ...

Penzión TAVEL

Ubytovanie Prešov. Slovensky middot; English middot; Deutsh middot; Ubytovanie middot; Rezervácia middot; Cenník middot; Kontakt middot; Zaujímavosti regiónu middot; Mapa.

Penzion Eldorado

Ubytovanie Prešov. Presov , Penzion , Hotel, ubytovanie, accomodation, unterkunft, Prešov , Presov , Slovakia, restaurant, reštaurácia.

GPS súradnice objektov v obci Prešov z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
OrganizáciaODBOROVÝ ZVÄZ KOVO - Prešov
AutoNÁKLADNÁ AUTODOPRAVA Miženko Tomáš - Prešov
ArmádaVOJSKO - Prešov
KultúraPREŠOVSKÁ UNIVERZITA - Prešov
KultúraDIVADLO JONÁŠA ZÁBORSKÉHO - Prešov
AutoSTK-UNI STK-Berezná Lívia - Prešov
FinancieALLIANZ-Slovenská poisťovňa, a.s. Mularčíková Mári - Prešov
AutoAUTODOPRAVA Mrúz Peter - Prešov
FinancieWÜSTENROT POISŤOVŇA, a. s. - Prešov
KultúraVAŠKO MICHAL - Prešov
AutoAUTOŠKOLA GRENDEL - Prešov
KultúraREDAKCIA RUSYN A NÁRODNY NOVINY - Prešov
OrganizáciaCITROËN AMM ZDRUŽENIE - Prešov
Obchodné službyNOEMA s.r.o. - Prešov
KultúraVAŠKO MICHAL - Prešov

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Gubernátor ubytovanie

Obec: Prešov

Okres: Prešov

Oblasť: Saris


Podujatia v obci Prešov