Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Hostel u Yetiho* - Valča

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ubytovňa sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Snowland ( 12km od Martina, v pohorí Malá Fatra, nad obcou Valča), od lyžiarskych vlekov je vzdialená asi 50m. Stredisko ponúka 4 lyžiarske vleky a štvorsedačkovú lanovku, mechanické zasnežovanie, 4 zjazdové trate s možnosťou večerného lyžovania. Ubytovňa svojim hosťom ponúka ubytovanie v trinástich izbách, alebo troch apartmánoch.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Valča

Ubytovanie v obci Valča

Názov Popis
Penzión pod Pivnicou**

Ubytovanie Valča. Penzión sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Snowland (12 km od mesta Martin, v pohorí Malá Fatra, nad obcou Valča). Stredisko ponúka 5 lyžiarských vlekov a 4-sedačkovú lanovku. Celková kapacita je 5200 osôb / hod, mechanické zasnežovanie, 4 zjazdové trate s možnosťou večerného lyžovania. Vybavenie apartmámových bytov v penzióne nesklame ani náročného klienta.Od lyžiarských vlekov a lanovky je vzdialený asi 50 m a nachádza sa pri ukončení zjazdových tratí.

Hostel u Yetiho*

Ubytovanie Valča. Ubytovňa sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Snowland ( 12km od Martina, v pohorí Malá Fatra, nad obcou Valča), od lyžiarskych vlekov je vzdialená asi 50m. Stredisko ponúka 4 lyžiarske vleky a štvorsedačkovú lanovku, mechanické zasnežovanie, 4 zjazdové trate s možnosťou večerného lyžovania. Ubytovňa svojim hosťom ponúka ubytovanie v trinástich izbách, alebo troch apartmánoch.

Penzión Perun

Ubytovanie Valča. Penzión Perun s celoročnou prevádzkou sa nachádza 12km od Martina v pohorí Malá Fatra nad obcou Valča. Ponúka možnosť spoznať krásy turčianskej prírody v ...

Ubytovanie Kollár

Ubytovanie Valča. Ubytovanie v dvoch domoch. Dom I. - päť 5-lôžkových izieb s WC a sprchou, spoločenská miestnosť, dve kuchyne. Dom II. - ubytovanie pre 13 osôb v troch izbách

Ubytovanie privat Valca

Ubytovanie Valča. Ubytovanie pre 6 osôb. WC, sprcha, spoločenská miestnosť obsahuje kuchynský kút, chladničku a farebný televízor

PROTEO

Ubytovanie Valča. Moderná novovybudovaná súkromná chata sa nachádza neďaleko lyžiarskeho strediska Snowland vo Valčianskej doline.

Ubytovanie Weserle

Ubytovanie Valča. Ponúkame ubytovanie max. pre 8 ľudí v drevenej chalupe s elektrickým kúrením, plne vybavenou kuchyňou, kupelňou, obyvacou miestnosťou a spálňou.

Ubytovanie Valča

Ubytovanie Valča. Náš privát sa nachádza v obci Valča v malebnom prostredí Turčianskej záhradky. Prírodné podmienky blízkeho okolia umožňujú celoročné kultúrno - športové využitie všetkých vekových kategórií.

Ubytovanie v súkromí vo Valči

Ubytovanie Valča. Novo zrekonštruovaná budova má štandardné vybavenie interiéru (WC, sprcha). Spoločenská miestnosť obsahuje kuchynský kút, chladničku a farebný televízor. Parkovanie je možné v uzatvorenom dvore.

Penzión POHODA

Ubytovanie Valča. Ponúkame ubytovanie v rodinnom dome s kapacitou 13 ľudí.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Gazdovský dvor Turčianske Kľačany

Ubytovanie Turčianske Kľačany. Gazdovský dvor Turčianke Kľačany je ekologická agroturistická farma ležiaca v prekrásnom prostredí podhoria Národného parku Malá Fatra. Zákazníkom ponúka areál, kde môžu dospelí i deti stráviť príjemné chvíle pohody a vyťažiť čo najviac z konceptu spájajúceho ekologickú farmu a turistické zariadenie. Penzión sv. Mitra ponúka komfortne zariadené dvojlôžkové izby. Súčasťou izieb je kúpelňa so sprchovým kútom, televízia. V cene prístup na Internet cez WiFi parkovacie miesto, raňajky.

Ubytovanie na plážovom kúpalisku v Tornali

Ubytovanie Tornala. Ponukám ubytovanie na plážovom kúpalisku v Tornali. 2 x švormiestné unimobunky s vybavením.

Chata Gabriela Tornala

Ubytovanie Tornala. Ponukam ubytovanie na plážovom kúpalisku v Tornali 2 x 4 osoby. Chatky sú v areali kúpaliska (vedla fontánky). Cena 20 eur na den/noc za jednu chatku. Chatky sú kompletne vybavené (sporák, rýchlovarný kanvica, mikro, chladnička, riad, postelné prádlo, voda. Parkovanie vedla chatky, ohnisko zastresený, zamrezený altánok medzi chatkami. Pri týznovom turnuse akcia 0915368289, 0905796227

GPS súradnice objektov v obci Valča z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ObecValča - kraj Žilina - Valča
Sídlo firmyOthniel s.r.o. - Valča
Sídlo firmyNow Trade s.r.o. - Valča
Sídlo firmyPEGAS LKW SK s.r.o. - Valča
FirmaNeogrup, s.r.o. - Valča
SlužbyAutodoprava - Valča
ObecTrnovo - kraj Žilina - Trnovo
Obecný úradOBECNÝ ÚRAD - Ležiachov
ObecLežiachov - kraj Žilina - Ležiachov
Základná školaZákladná škola - Benice
ObecBenice - okres Martin - Benice
Obecný úradOBECNÝ ÚRAD - Trebostovo
ObecTrebostovo - kraj Žilina - Trebostovo
Materská školaMaterská škola - Trebostovo
Sídlo firmyPOLET, s. r. o. - Trebostovo

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Hostel u Yetiho*

Obec: Valča

Okres: Žilina

Oblasť: Turiec


Podujatia v obci Valča