Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Hotel Steve - Liptovský Mikuláš

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Hotel Steve sa nachádza v centre mesta Liptovský Mikuláš, na začiatku pešej zóny. Svojimi službami Vás presvedčí o svojich kvalitách počas celého roka.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Liptovský Mikuláš

Ubytovanie v obci Liptovský Mikuláš

Názov Popis
Hotel Villa Bianca

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Luxusný hotel v centre mesta Liptovský Mikuláš určený pre bussiness klientelu ako aj turistickú klientelu.

nostalgia

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Objekt s vyhodnou polohou v centre mesta, 2km aquapark Tatralandia

Privat Kubo

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Ubytovanie pre 10-15 osôb v 2 alebo 3 lôžkových izbách v rodinnom dome blízko centra mesta v dvoch apartmánoch na samostatných podlažiach. Väcšina obchodov, reštaurácií a iných atraktivít, železničná a autobusova stanica je vzdialená do 1 km.

Privat Lienka

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Privát LIENKA sa nachádza v tichej, vilovej časti Liptovského Mikuláša v blízkosti centra mesta cca 200m, kde je možnosť výberu reštauračného zariadenia pre stravovanie a príjemné posedenie. Privat Lienka ponúka možnosť príjemného oddychu počas Vašej dovolenky po celý rok.

Privat Helenn

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Ubytovanie tvorí 2 samostatné izby ,ktoré poskytujú ubytovanie pre max. 8 osôb. Obytnú čast tvorí manželská posteľ pre 2 osoby. K dispozícii sú 2 prístelky vo forme rozkladacích pohoviek. Maximálny počet osôb je 4,na jednu izbu. Kuchynský kút tvorí kompletne zariadená a vybavená kuchynka s kuchynský

Privát DÁŠA

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Ponúkame ubytovanie v súkromí v dvoch štúdiach so samostatným vchodom a príslušenstvom v Liptovskom Mikuláši. Ubytovnie je možné celoročné pre 7 osôb (je možne pridať prístelku + 1 lôžka). K dispozícii sú dve štúdia s vybaveným kuchyňským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, TV, SAT a free WIFI

Penzion Chopok

Ubytovanie Liptovsky Mikulas. kapacita 22,izby dvoj alebo 2+2 lozkove s kuchynkami a terasou popripade na poschodi balkonom

Apartmán 246

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Len 500M od lyžiarskeho strdiska,ponúkame ubytovanie v dvoch apartmánoch 4-6, kompletne vybavených : kuchyňou ( el.sporák, tv+sat, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, KRB ...), 2xkúpelňou s WC a izbami ( 1,2,3,4 + 2 prístelky v krbovej miestnosti) . Súčasťou je veľká záhrada s altánkom

Hotel Steve

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Hotel Steve sa nachádza v centre mesta Liptovský Mikuláš, na začiatku pešej zóny. Svojimi službami Vás presvedčí o svojich kvalitách počas celého roka.

Vila Pod Lipami

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. ubytovanie v apartmánoch s vlastnou kuchyňou a kúpeľňou

Privát JanaK

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Privát JanaK Vám ponúka príjemne ubytovanie blízkosti Demänovskej doliny,Jasnej ,Aquaparku Tatralandie,Termál Parku Besenová. Ubytovanie pozostáva z dvoch izieb: jedna 3 postelová izba + TV druha 2 postelová izba + TV zariadená kuchyna so spotrbicmi,kúpelka a WC.

DH Komplet

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Preprava osôb mikrobusom. Ubytovacie služby v penzióne non-stop. Veľkosklad drogistického tovaru

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Apartmány na Vadaši

Ubytovanie Štúrovo. App/4-6– 1x spálňa pre 4 osoby a 1x kuchyňa s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, elektrický dvojplatničkový varič, základná riadová súprava, malá chladnička, mikrovlná rúra, stôl a 4 stoličky, kúpeľňa/WC, TV.

Štúdia Petra

Ubytovanie Štúrovo. Štúdiá/2-4– izba pre 4 osoby, kuchynský kút, základná riadová súprava, malá chladnička, elektrický dvojplatničkový varič kúpeľňa/WC, balkón alebo terasa.

Hostel Blues

Ubytovanie Bratislava. Hostel v centre Bratislavy ponuka ubytovanie na spolocnych aj sukromnych izbach. Recepcia s barom otvorena je non-stop, k dispozicii je plne vybavena kuchyna, spolocenska miestnost s plazma TV, prijemna atmosfera a mili zamestnanci.

GPS súradnice objektov v obci Liptovský Mikuláš z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
Organizáciaagentúra alpia s.r.o. - Liptovský Mikuláš
OrganizáciaODBOROVÝ ZVÄZ PRACOVNÍKOV ŠKOLSTVA A VEDY - Liptovský Mikuláš
CestovanieJASNÁ Nízke Tatry, a.s. - Liptovský Mikuláš
OrganizáciaKANOE TATRA KLUB - Liptovský Mikuláš
KultúraREDAKCIA LIPTOV, Petit Press, a.s. - Liptovský Mikuláš
AutoAG TRANS sro - Liptovský Mikuláš
ArmádaVOJSKO - Liptovský Mikuláš
PolíciaŽELEZNIČNÁ POLÍCIA - Liptovský Mikuláš
KultúraART GALÉRIA U BULLOV - Liptovský Mikuláš
AutoNÁKLADNÁ AUTODOPRAVA SPIRIT s r.o. - Liptovský Mikuláš
OrganizáciaMIKULÁŠSKA REALITNÁ AGENTÚRA - združenie - Liptovský Mikuláš
OrganizáciaSLOVENSKÝ ZVÄZ PROTIFAŠISTICKÝCH BOJOVNÍKOV - Liptovský Mikuláš
OrganizáciaCESTOVNÁ AGENTÚRA TEMPO - Liptovský Mikuláš
OrganizáciaMIKULÁŠSKA REALITNÁ AGENTÚRA - združenie - Liptovský Mikuláš
OrganizáciaOBLASTNÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ - Liptovský Mikuláš

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Hotel Steve

Obec: Liptovský Mikuláš

Okres: Liptovský Mikuláš

Oblasť: Liptov


Podujatia v obci Liptovský Mikuláš