Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Penzion Biely Potok - Ubytovanie v Terchovej - Terchová

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ponúkame ubytovanie v Malej Fatre neďaleko centra obce Terchová pri Jánošíkových dierach za vyýhodné ceny...

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Terchová

Ubytovanie v obci Terchová

Názov Popis
Penzion Lacek Mala Fatra-Terchová

Ubytovanie Terchová. Krásny výhľad, príjemné ubytovanie, v zime výbornú lyžovačku a v lete kvalitné túry na okolité vrchy, to je len časť z toho čo poskytuje ubytovanie v Penzióne Lacek umiestnenom v históriou opradenej dedinke Terchová.

Penzión Bobáň

Ubytovanie Terchová. Pozývame Vás stráviť príjemné chvíle do Národného parku MALÁ FATRA. Ponúkame Vám ubytovanie na samostatnom podlaží rodinného domu s celkovou kapacitou 10 osôb.

Chata OROL

Ubytovanie Terchová. Chata Orol sa nachádza priamo vo Vrátnej doline v chatovej oblasti Sokolie. Ponúka komfortné ubytovanie pre náročných klientov a zároveň aj neopakovateľný pohľad na scenériu Malej Fatry. Je vhodná na rekreáciu väčších skupín, napr. firemné podujatia, školenia či rodinné oslavy. Kapacita objektu je 2

Chalupa MiMa Terchová

Ubytovanie Terchová. Ponúkame Vám na prenájom samostatný objekt v tichej časti obce Terchová. Naša chalupa je vhodná najmä pre rodiny, prípadne jednu partiu priateľov. K dispozícii máte celý dom, v ktorom sú 2 priestranné izby a predsieň s posedením. V spálni sú 4 postele (1x2 a 2x1). V spoločenskej miestnosti sú 2 prís

Privat - chata Dybala

Ubytovanie Terchová. kapacita 10 ludi s pristelkou 14, dvojpostelove izby s WC a umyvadlom a sprchou, jadalen skrbom, spolocna kuchynka

Ďurko-Penzión Malá Fatra

Ubytovanie Terchová. Dobrá poloha penziónu na turistiku,lyžovanie,bazeny do 400m.Školenia,školy v prírode,prenajom pre firmy.

Penzion Biely Potok - Ubytovanie v Terchovej

Ubytovanie Terchová. Ponúkame ubytovanie v Malej Fatre neďaleko centra obce Terchová pri Jánošíkových dierach za vyýhodné ceny...

Podkrovie Terchová - Ubytovanie s masážou

Ubytovanie Terchová. popis:Ponúkame Vám príjemné ubytovanie s masážou v podkroví so samostatným vchodom v obci Terchová. Kapacita ubytovania je 8 osôb (4xizba, 3xkúpeľňa, kuchynka, spoločenská miestnosť). Pre ubytovaných hostí ponúkame jednu masáž zdarma a na ostatné masáže zľavu.Viac info a podmienky na našej stránke.

Hotel Pod Sokolím

Ubytovanie Terchová. Horský hotel Pod Sokolím sa pýši najkrajším výhľadom celej Vrátnej doliny.Poskytuje mnohé športové a kultúrne aktivity. Vrátna dolina Vám umožní naplno vychutnávať rôzne zimné športy, ako zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, snowboarding a celkovú zimnú turistiku.

Chata POHODA

Ubytovanie Terchová. Chata v Národnom parku Mala Fatra - krásna príroda,súkromie,ticho a pohoda.x obývacia izba,3x spľáľňa, kuchyňa, veľká terasa, ohnisko.... Dovolenky aj vikendy.

penzion eva

Ubytovanie Terchová. penzion sa nachádza v tichej časti rázovitej obce Terchová. IPočet lôžok 14 / 2x4 a apartmán 4+2/

Chata -penzión Malá Fatra u Ďurka

Ubytovanie Terchová. Chcete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti tak chata Malá Fatra v Terchovej je tu pre Vás. Chata Malá Fatra je vhodná pre každú vekovú kategóriu. Má dobrú východiskovú polohu na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a kúpanie (Aquapark - 300 m). Program zabezpečený v každom počasí. Hostia sa môžu ubytovať celoročne. V chate Malá Fatra sú 2-posteľové, 3-posteľové a 4-posteľové izby s TV SAT a kúpeľňou.Izby v počte 7 majú vlastné kuchynky./chladnička, mikrovlnka ,rych .kanvica, el.ker

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Hotel Mlynky***

Ubytovanie Mlynky-Biele Vody. Hotel Mlynky je moderný hotel, pre tých,ktorí si chcú oddýchnuť a spoznávať krásy Slovenského Raja.Pobyt na čerstvom vzduchu pri zurčiacom potôčiku a v objatí nestárnucej prírody, je na nezaplatenie.Pre detičky tu máme detské ihrisko a v hoteli aj detský kútik s hračkami.Radi Vás privítame v raji.

Podkrovie Terchová - Ubytovanie s masážou

Ubytovanie Terchová. popis:Ponúkame Vám príjemné ubytovanie s masážou v podkroví so samostatným vchodom v obci Terchová. Kapacita ubytovania je 8 osôb (4xizba, 3xkúpeľňa, kuchynka, spoločenská miestnosť). Pre ubytovaných hostí ponúkame jednu masáž zdarma a na ostatné masáže zľavu.Viac info a podmienky na našej stránke.

Apartman505 FatrparkII

Ubytovanie Ružomberok, Hrabovo. ubytovanie v apartmane max. 3osoby

GPS súradnice objektov v obci Terchová z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
UbytovanieOMNITRADE as - Terchová
PotravinyVIKA Ondrušová Viktória - Terchová
ReštauráciaCOVERA s. r. o. Penzión, reštaurácia - Terchová
UbytovanieHOTEL TERCHOVA - Terchová
ReštauráciaOK BISTRO Krkoška Ondrej - Terchová
PotravinyTOPRON sro - Terchová
OrganizáciaFKM ZDRUŽENIE S.H.R. Kubinec Rudolf Ing. - Terchová
OrganizáciaSLOVAKOTOUR CESTOVNÁ AGENTÚRA - Terchová
UbytovanieHOTEL MAK - Terchová
UbytovanieHOTEL GOLD - Terchová
OrganizáciaDATOS ZDRUŽENIE - Terchová
UbytovanieCHATA POD LAMPÁŠOM Mažgutová Jaroslava - Terchová
ReštauráciaZÁKLADNÁ ŠKOLA - Terchová
OrganizáciaZDRUŽENIE TURIZMU TERCHOVÁ - Terchová
PotravinyPOTRAVINY ELMI - Terchová

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Penzion Biely Potok - Ubytovanie v Terchovej

Obec: Terchová

Okres: Žilinský

Oblasť: Malá Fatra


Podujatia v obci Terchová