Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Penzión Fuňák - Oščadnica

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Penzión sa nachádza v lyžiarskej destinácií Oščadnica- Veľká Rača.Penzión je vybavený štýlovou reštauráciou,parkoviskom, letnou terasou,ubytovacou časťou vhodnou aj pre najnáročnejších turistov a ihriskom s umelej trávy.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Oščadnica

Ubytovanie v obci Oščadnica

Názov Popis
Privát - Windstille - Oščadnica

Ubytovanie Oščadnica. 10 lôžkový objekt z izbami 1/2, 1/2+1, 1/4+1 . Každá izba má vlastné soc. zariadenie + pripojenie na internet. K dispozícii je spoločenská miestnosť s tv + káblová tv + internet. Návštevníci majú možnosť prípravy vlastnej stravy v kompletne zariadenej kuchyni.

Penzión Fuňák

Ubytovanie Oščadnica. Penzión sa nachádza v lyžiarskej destinácií Oščadnica- Veľká Rača.Penzión je vybavený štýlovou reštauráciou,parkoviskom, letnou terasou,ubytovacou časťou vhodnou aj pre najnáročnejších turistov a ihriskom s umelej trávy.

Zrub Goral

Ubytovanie Oščadnica. Naša chata je umiestnená v tichom prostredí uprostred krásnej prírody Kysúc. Od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača - Dedovka je vzdialená 4 km,od lyžiarského vleku v centre obce Oščadnica 700m. Reštaurácia je vzdialená len 200m od chaty.

Privát Panoráma

Ubytovanie Oščadnica. Ubytovanie v súkromí Privát Panoráma sa nachádza v centre obce Oščadnica nedaľeko lyžiarskeho strediska Športcentrum a 4Km od Top lyžiarskeho strediska Veľká Rača Oščadnica. Vhodné pre rodiny.

Ubytovanie Veľká Rača Oščadnica - Privát Panoráma

Ubytovanie Oščadnica. Ubytovanie v centre obce Oščadnica v blízkosti lyžiarskeho strediska Športcentrum a Veľká Rača Oščanica (3Km) z celkovou kapacitou 12lôžok/3 prístelka

Windstille

Ubytovanie Oščadnica. Kompletne zariadený apartmán, vhodný pre skupiny max.10 osôb. Súčasť apartmánu je: spoločenská miestnosť, 3 x spálňa, 3 x kúpelňa, kompletne zariadená kuchyňa pre prípravu vlastných jedál. K dispozícii je Tv + Internetové pripojenie v každej izbe.

Veľká Rača Oščadnica Ubytovanie - Privát Panoráma

Ubytovanie Oščadnica. Ubytovanie v peknom prostredí Kysúc za priteľné ceny z kapacitou 14 lôžok.

Veľká Rača Oščadnica Ubytovanie - Privát Panoráma

Ubytovanie Oščadnica. Ubytovanie v peknom prostredí Kysúc za priteľné ceny z kapacitou 14 lôžok.

Ubytovanie Veľká Rača, Oščadnica - Penzión Kyčera

Ubytovanie Oščadnica. Ubytovanie Penzión Kyčera v centre obce Oščadnica s výbornou dostupnosťou do strediska Park Snow - Veľká Rača, Kysuce. K dispozícii bazén a sauna, biliard, reštaurácia, vlastné bezplatné parkovisko.

Ubytovanie Oščadnica, Veľká Rača - Chata Barón

Ubytovanie Oščadnica . Ubytovanie priamo pri zjazdovke Park Snow - Veľká Rača, Oščadnica. Trojpodlažná Chata Barón - celoročné ubytovanie s kapacitou 17 miest v 6 samostatných spálňach. Vhodné pre rodiny s deťmi či väčšie skupinky.

Apartmány Sumwin ubytovanie Oščadnica Veľká Rača.

Ubytovanie Oščadnica. Ubytovanie Veľká Rača, Kysuce - apartmány Sumwin v obci Oščadnica. K dispozícii kompletne vybavené apartmány s možnosťou využitia relaxačnej miestnosti, jacuzzi, sauna. Vlastné parkovisko.

Veľká Rača - ubytovanie Oščadnica

Ubytovanie Oščadnica. Ubytovanie Veľká Rača Oščadnica, Kysuce. Dva plne vybavené rekreačné objekty - rekreačný dom Lucia a Vila žltá Ľalia. K dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a TV, sauna, veľká terasa s možnosťou grilovania, reštaurácia u Raka, vlastné parkovisko.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Privát Katka

Ubytovanie Trávnica. Ubytovanie v dvoch 4-posteľových izbách.Zariadenie je vybavené WC,sprcha,kuchynka ,FTV,záhradné sedenie a garáž.

Chata Jozefína

Ubytovanie Kováčová. Chata sa nachádza v Kováčovej (okr. Zvolen) v chatovej oblasti Bieň v peknom prostredí (uzavretá čistinka). Pri chate je vonkajšie posedenie, ohnisko, detské hojdačky. Dobrý prístup autom. Plocha pre parkovanie - cca 4 osobné autá.Chata má 2 samostatné poschodia. Počet lôžok spolu 14.

Chata Ružbachy

Ubytovanie Vyšné Ružbachy. Ponúkame Vám ubytovanie v novopostavenej zrubovej chate, ktorá je situovaná v centre kúpeľného mesta Vyšné Ružbachy v blízkosti lyžiarských vlekov a termálneho kúpaliska cca 500 m. Priamo kúpele poskytujú rôzne formy oddychu v lete i v zime.

GPS súradnice objektov v obci Oščadnica z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
PoľnohospodárstvoROĽNÍCKE DRUŽSTVO VEĽKÁ RAČA - Oščadnica
AutoAUTOŠKOLA Špalek Jozef - Oščadnica
ReštauráciaPOTRAVINY POHOSTINSTVO Vojtuš Rudolf - Oščadnica
Remeselné službySTOLÁRSTVO Kučák Pavol - Oščadnica
PotravinyPOTRAVINY KOCKA Kurjatko Milan - Oščadnica
ReštauráciaESPRESSO DEDOVKA - Oščadnica
PotravinyPOTRAVINY POHOSTINSTVO Vojtuš Rudolf - Oščadnica
ReštauráciaREŠTAURÁCIA GRAPPA - Oščadnica
SlužbyOBECNÝ ÚRAD - Oščadnica
ReštauráciaZÁKLADNÁ ŠKOLA - Oščadnica
PotravinyPOTRAVINY AMK - Oščadnica
PotravinyPOTRAVINY PRI GALÉRII - Oščadnica
OrganizáciaZDRUŽENIE VLASTNÍKOV SÚKROMNÝCH LESOV - Oščadnica
PotravinyPOTRAVINY Hlubina Václav - Oščadnica
ReštauráciaREŠTAURÁCIA ,, u Drevorubača - Oščadnica

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Penzión Fuňák

Obec: Oščadnica

Okres: Čadca

Oblasť: Kysuce


Podujatia v obci Oščadnica