Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Penzión Max - Kežmarok

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Penzión Max je situovaný v historickom centre podtatranského mesta Kežmarok. Starobylé mestečko Kežmarok je historická perla pod Tatrami. V blízkom okolí 3 národné parky: TANAP - 12 km, Slovenský raj - 27 km, Pieninský národný park - 30 km. Poloha penziónu v centre mesta zaručuje veľa výmoženosti.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Kežmarok

Ubytovanie v obci Kežmarok

Názov Popis
KISKA penzión

Ubytovanie Kežmarok. Penzión KISKA sa nachádza priamo v centre Kežmarku. Budova penziónu KISKA (bývalý meštianský dom) prešla úplnou rekonštrukciou v roku 2008 a momentálne patrí k jedným z najkrajších objektov v Kežmarku.

Privát Kalafut

Ubytovanie Kežmarok. prijemné, kvalitné a pri tom lacné ubytovanie v podtatranskom meste Kežmarok

Ubytovňa BARMO Kežmarok

Ubytovanie Kežmarok. Ubytovňa sa nachádza neďaleko historického námestia Kežmarku. Od centra je vzdialená 5 min. pešej chôdze.Kapacita zariadenia je 50 lôžok. Pohodlne zariadené 2 a viac lôžkové izby v bunkovom systéme so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

STARINSKY

Ubytovanie Kežmarok. Ubytovanie Star sa nachádza v obci Ľubica vo vzdialenosti 2 km od historického mesta Kežmarok a 4 km od termálneho kúpaliska Vrbov.

Penzión Max

Ubytovanie Kežmarok. Penzión Max je situovaný v historickom centre podtatranského mesta Kežmarok. Starobylé mestečko Kežmarok je historická perla pod Tatrami. V blízkom okolí 3 národné parky: TANAP - 12 km, Slovenský raj - 27 km, Pieninský národný park - 30 km. Poloha penziónu v centre mesta zaručuje veľa výmoženosti.

TJ Štart-Hotel Štart

Ubytovanie Kežmarok. izby sú dvojlôžkové, trojlôžkové, štvorložkové a bungalovy pre rodiny s deťmi (6 lôžok)

Ranč-chata Čajka

Ubytovanie Kežmarok. Chata pre 13 osoby v krásnej prírode pri lese. Idalne prerodiny s deťmi. Parkovanie v uzamknutom objekte. pre hosti ponukame jazdy na koni v objekte alebo výlety na koni po okoli.

Penzión Max Kežmarok

Ubytovanie Kežmarok. Penzión Max** je situovaný v historickom centre starobylého mesta Kežmarok, ktorý je jedným z centier turistického ruchu pod Vysokými Tatrami. Je východiskovým bodom pre podnikanie Vašich výletov do nádherného okolitého prostredia tatranského regiónu.

Penzión Max** Kežmarok

Ubytovanie Kežmarok. Ubytovanie v Penzióne Max situovanom v historickom centre starobylého kráľovského mesta Kežmarok, ktoré je jedným z centier turistického ruchu pod Vysokými Tatrami

Penzión Kežmarok

Ubytovanie Kežmarok. Ubytovanie v Penzióne Max situovanom v historickom centre starobylého mesta Kežmarok. K dispozícii 2 a 3-lôžkové izby hotelového typu, každá s vlastným soc. zariadením a TV / SAT.Internet v cene izby.Stravovanie v priľahlej reštaurácii.

Hotel Hviezdoslav***+

Ubytovanie Kežmarok. Hotel je rodinného typu. Poskytuje ubytovacie, reštauračné, konferenčné a wellness služby ako aj masáže a zábaly. Je východiskovým bodom do oblasti Vysokých Tatier,na kúpalisko Vrbov, golf, jazdu na koni, v zime lyžovanie blízko hotela.

U Maroša

Ubytovanie Kežmarok. ubyt.pre 9+4+3 osoby,

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Villa Thermia

Ubytovanie Vyšné Ružbachy. Penzión Villa Thermia je novo zrekonštruovaný objekt. Nachádza sa v centre kúpeľného mesta Vyšné Ružbachy. Svojím klientom ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 24 miest. Predovšetkým svojou polohou veľkou záhradou a novým interiérom slúži návštevníkom ako miesto na načerpanie nových síl.

FLORIDA penzión

Ubytovanie Sturovo. Penzión s 8 apartmánmi (typ štúdio ) v centre mesta v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska VADAŠ, pešej zóny a autobusovej stanice. Novopostavený penzión je nadštandardne vybavený aby uspokojil aj náročnejších návštevníkov počas celého roka.

Boutique Hotel Maraton ****

Ubytovanie Košice. Hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza v tichej lokalite v centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach.

GPS súradnice objektov v obci Kežmarok z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
PredajZLATNÍCTVO KLENOTY - Kežmarok
PotravinyCOOP JEDNOTA POPRAD, spotrebné družstvo - Kežmarok
PredajZLATNÍCTVO KLENOTY - Kežmarok
TextilPOŤAHOVÝ TEXTIL Šoltýs Dušan - Kežmarok
Mäso predajMÄSO ÚDENINY Košický František - Kežmarok
TextilZDRUŽENÝ TEXTIL Sekerák Milan - Kežmarok
PotravinyPOTRAVINY Tomasová Ľudmila - Kežmarok
OrganizáciaZDRUŽENIE TRIOLIFT - Kežmarok
KultúraFOTO KINO DIGITAL PALČO - Kežmarok
PredajLAPŠANSKÝ ĽUBOMÍR - Kežmarok
PotravinyPOTRAVINY MLIEKO Šilon Jozef - Kežmarok
AutoAUTO B&B Budz Ján - Kežmarok
PolíciaPOLÍCIA - Kežmarok
KultúraMÚZEUM Kežmarok - Kežmarok
TextilGALANTÉRIA TEXTIL GRACIA - Kežmarok

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Penzión Max

Obec: Kežmarok

Okres: Kežmarok

Oblasť: Vysoke Tatry


Podujatia v obci Kežmarok