Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

PRIVAT VERONIKA - Bešenová

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ponukam ubytovanie v drevodome 3km od Bešenovej.K dispozícii su dva samostatné apartmány s kapacitou 16 osob. Apartmány su vybavené:samostatná kupelna ,plne vybavená kuchyna,TV SAT, elektrický krb,terasa,podlahové kurenie.Cena 12 a 14 euro ,noc,osoba.podla sezony.tel.č.00421912138212

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Bešenová

Ubytovanie v obci Bešeňová

Názov Popis
Apartmány Best

Ubytovanie Bešeňová. Ubytovanie v 4 samostaných apartmánoch priamo v obci Bešeňová,

PRIVAT VERONIKA

Ubytovanie Bešenová. Ponukam ubytovanie v drevodome 3km od Bešenovej.K dispozícii su dva samostatné apartmány s kapacitou 16 osob. Apartmány su vybavené:samostatná kupelna ,plne vybavená kuchyna,TV SAT, elektrický krb,terasa,podlahové kurenie.Cena 12 a 14 euro ,noc,osoba.podla sezony.tel.č.00421912138212

Wili Bešeňová

Ubytovanie Bešeňová. Ubytovanie sa nachádza v susedstve termálneho kúpaliska-Ginoparadise

Ubytovanie Zdenka Vyšná

Ubytovanie Bešeňová. ubytovanie s max. kapacitou 8osob, 2x dojlozkova izba a 1x štvor ložková izba, sprchovací kút+WC, kuchynka, možnost posedenia a grilovania

Hotel Summit*** Bešeňová

Ubytovanie Bešeňová. Kvalitné ubytovanie a služby, dobrá poloha, 500 m od Gino Paradise Bešeňová. Aktívna dovolenka, relax, firemné a spoločenské akcie konferenčná miestnosť, salónik). Tenisový kurt, univerzálne športové ihrisko, požičovňa bicyklov, wellness.

Dreams Apartments

Ubytovanie Bešeňová. ubytovanie v apartmanoch, kompletne vybavené. Prijemné rodinné ubytovanie s detským ihriskom.

Ubytovanie POLÓNY

Ubytovanie Bešeňová. Ubytovanie pri termálparku Bešeňová

Vila Vlašky Bešeňová

Ubytovanie Bešeňová. Malebná Vila Vlašky v blízkosti termálneho kúpaliska a aquaparku Bešeňová

Drevenica u Luptákov

Ubytovanie Bešenová. Ubytovanie v štýlovej novopostavenej drevenici v blízkosti termálneho kúpaliska Termal Park Bešenová a najväčšieho vodného zábavného parku na Slovensku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.

Privát Janka Lúčky - Bešeňová

Ubytovanie Bešeňová. Ubytovanie 5 km od Thermál parku Bešeňová a 700 m od novovybudovaného AQUA-VITAL PARKU v Lúčkach. Kapacita 12 lôžok.

Apartmany Dreams

Ubytovanie Bešeňová. Objekt má kapacitu 15pevných ložok+ 4pristelky. k dispozicii su 2x 4ložkový apartmán, 1x 3 ložkový apartmán, 2x 2 ložková izba. V každom apartmane sú vlastné socialne zariadenia. kuchynky plne vybavené. wifi free,parkovanie v objekte.

Chata Bešeňová

Ubytovanie Bešeňová. Útulná chata Bešeňová sa nachádza v známom rekreačnom stredisku Bešeňová v Žilinskom kraji, okres Ružomberok. Súčasťou chaty je terasa, záhradné posedenie, gril, pieskovisko a hojdačka. V objekte sa nachádza vnútorný krb, LCD televízor s DVD, satelit, spoločenská miestnosť, rádio, spoločenské hry, elektronické šípky a hračky. V kuchyni je k dispozícii chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrická dvojplatnička a elektrická rúra. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, umývadlo a wc.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Nicol

Ubytovanie Nitra. ložok 21 3a4 postelove pre montažnych majstrov

Privat Kubo

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Ubytovanie pre 10-15 osôb v 2 alebo 3 lôžkových izbách v rodinnom dome blízko centra mesta v dvoch apartmánoch na samostatných podlažiach. Väcšina obchodov, reštaurácií a iných atraktivít, železničná a autobusova stanica je vzdialená do 1 km.

Hotel SAD

Ubytovanie Banská Bystrica . Izby sú vybavené jednoducho, príslušenstvo je WC a kúpelňou (bez TV a telefónu). Hotel SAD ponúka nenáročné, ale lacné ubytovanie v 4-podlažnej bodove s vlastným parkoviskom.

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia PRIVAT VERONIKA

Obec: Bešenová

Okres: Liptovský Mikulaš

Oblasť: Liptov


Podujatia v obci Bešeňová