Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Privát 142 - Bobrovec, Liptovský Mikuláš

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Poskytujeme Vám ubytovanie v samostanom byte rodinného domu. Byt je plne zariadený – kuchyňa s príslušenstvom, kúpeľňa, samostatné WC, 2 izby. Navyše, je tu možnosť pripojenia na wifi, altánok s grilom, hojdačka, TV, rádio. Možnosť parkovania priamo za domom.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Bobrovec, Liptovský Mikuláš

Ubytovanie v obci Bobrovec, Liptovský Mikuláš

Názov Popis
Privát 142

Ubytovanie Bobrovec, Liptovský Mikuláš. Poskytujeme Vám ubytovanie v samostanom byte rodinného domu. Byt je plne zariadený – kuchyňa s príslušenstvom, kúpeľňa, samostatné WC, 2 izby. Navyše, je tu možnosť pripojenia na wifi, altánok s grilom, hojdačka, TV, rádio. Možnosť parkovania priamo za domom.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Hotel Hviezdoslav***+

Ubytovanie Kežmarok. Hotel je rodinného typu. Poskytuje ubytovacie, reštauračné, konferenčné a wellness služby ako aj masáže a zábaly. Je východiskovým bodom do oblasti Vysokých Tatier,na kúpalisko Vrbov, golf, jazdu na koni, v zime lyžovanie blízko hotela.

Patio Hostel

Ubytovanie Bratislava. Lacne ubytovanie priamo v centre Bratislavy. Ponukame vyse 100 lozok v roznych typoch izieb: 6-, 8-, a 10-lozkove, mensie izby su dvojlozkove, trojlozkove a stvorlozkove s vlastnou alebo so spolocnou kupelnou na chodbe. Bezplatny parking.

Penzión Hornád

Ubytovanie Betlanovce. Penzión sa nachádza na okraji obci Betlanovce, 15 minút chôdze od turistického strediska Podlesok. Všetky izby v penzióne majú TV a vlastné soc. zariadenie so sprchou a WC.

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Privát 142

Obec: Bobrovec, Liptovský Mikuláš

Okres: Liptovský Mikuláš

Oblasť: Liptov