Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Privát Ivan Klein - Hrabusice

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Dvojizbový kompletne zariadený byt. Vonku záhradne posedenie, ohnisko a bazén.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Hrabusice

Ubytovanie v obci Hrabušice

Názov Popis
Privát Ivan Klein

Ubytovanie Hrabusice. Dvojizbový kompletne zariadený byt. Vonku záhradne posedenie, ohnisko a bazén.

Penzion REPKA

Ubytovanie Hrabušice. podla popisu na www.stranke

Ubytovanie-KAPSDORFER

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie je na jednom poschodí rodinného domu s ubytovacou kapacitou: 4 izieb - 8 + 4 lôžok , 2/2, 1/2 + 2, WC s umývadlom, kúpeľňa s umývadlom, 2 x sprchovací kút ,WC a 1/2 + 2 zo soc.zariadením na izbe.

Abba Ubytovanie U Márie

Ubytovanie Hrabušice. Abba Ubytovanie U Márie sa nachádza v obci Hrabušice v blízkosti národného parku Slovenský raj (5 min. pešo od nástupu na turistické trasy). Cena ubytovania za osobu na noc v apartmáne 8 € a v chatkách 7 €.

Chata Raj

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie pre 10 hostí (8+2), kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, obývacia izba s kachlovou pieckou, jedálenskou časťou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Celoročné ubytovanie.

Ubytovanie Beáta

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie je situované v podkroví rodinného domu, 15 min. od strediska Slovenský raj-Podlesok. Poskytuje ubytovanie v 3 samostatných izbách s kapacitou 9+3 lôžka. Každá izba má balkon, kúpelňu s WC, chladničku, TV a WIFI a 2 kuchynky.

Penzion Marianka

Ubytovanie Hrabušice. Penzión Mariánka je situovaný v obci Betlanovce s krásnym výhladom na Slovenský raj a štíty Vysokých Tatier, len 15 minút chôdze od turistickej oblasti ...

Ubytovanie Hrabušice

Ubytovanie Hrabušice. Ponúkame ubytovanie v Hrabušice , typ zariadenia Penzióny , PENSJONAT REPKA PROMOCYJNE CENY SŁOWACKI RAJ.

Penzión Anton

Ubytovanie Hrabušice. Nachádza sa v obci Hrabušice, ktorá je vzdialená asi 2km od turistického centra Podlesok

Penzión Jedlička

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie pre 10 hostí v Slovenskom Raji

Penzión Ľudmila

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie pre 8 osôb, záhradné posedenie, spoločenské hry

Penzión Siesta Grand

Ubytovanie Hrabušice. Rodinný penzión ponúka ubytovanie v 6 izbách a 1 apartmáne. Každá izba má sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Apartmán (2+2) má sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a predizbu. Možnosť využitia grilu i biolampy. Ponuka polpenzie

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Penzión u Karola

Ubytovanie Mengusovce. Ubytovanie v podkroví novo zrekonštruovaného rodinného domu v 3 moderne zariadených apartmánoch. Každý apartmán disponuje samostatnou kúpeľňou s wc. V každom apartmáne sa nachádza TV so SAT, chladnička, rýchlovarná kanvica, rádiobudík, 4 stále lôžka s možnosťou 1-2 prísteliek. Parkovanie vo dvore.

Penzión Cechospol**

Ubytovanie Skalité. Penzión ponúka ubytovanie v dvoj a troj posteľových izbách s možnosťou prísteliek. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, TV-sat, chladničku. Stravovanie je zabezpečené v reštaurácií, ktorá ponúka jedlá domácej aj medzinárodnej kuchyne.

Apartmány Jasná Nízke Tatry

Ubytovanie Demänovská Dolina. Apartmány Jasná je komplex 17 apartmánov s kapacitou pre 2-7 osôb priamo v lyžiarskom a turistickom stredisku Jasná - Nízke Tatry len 75 m od zjazdovky a sedačkovej lanovky Biela Púť.

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Privát Ivan Klein

Obec: Hrabusice

Okres: Spišská Nová Ves

Oblasť: Slovensky raj


Podujatia v obci Hrabušice