Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Privát pod vŕškom - Potok pri Bešeňnovej

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
ubytovanie v samostatnej časti dvojdomu s vlastným vchodom. Hlavným vchodom vchádzate do chodby, ktorá svojim vybavením je vhodná pre stolovanie, alebo na hranie spoločenských hier či vypitie kávy. Odtiaľ sa vchádza do 2 izieb. Izba 4 lôžková : 1 x manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, TV SAT, Wi-Fi, skriňa, kreslo Izba 3 lôžková : 3 x samostatné lôžko + možnost 1 prístelky, TV SAT, Wi-Fi, skriňa, sedacia súprava Maximálna kapacita ubytovania je 8 osôb.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Potok pri Bešeňnovej

Ubytovanie v obci Potok pri Bešeňnovej

Názov Popis
Privát pod vŕškom

Ubytovanie Potok pri Bešeňnovej. ubytovanie v samostatnej časti dvojdomu s vlastným vchodom. Hlavným vchodom vchádzate do chodby, ktorá svojim vybavením je vhodná pre stolovanie, alebo na hranie spoločenských hier či vypitie kávy. Odtiaľ sa vchádza do 2 izieb. Izba 4 lôžková : 1 x manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, TV SAT, Wi-Fi, skriňa, kreslo Izba 3 lôžková : 3 x samostatné lôžko + možnost 1 prístelky, TV SAT, Wi-Fi, skriňa, sedacia súprava Maximálna kapacita ubytovania je 8 osôb.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Ubytovanie Beáta

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie je situované v podkroví rodinného domu, 15 min. od strediska Slovenský raj-Podlesok. Poskytuje ubytovanie v 3 samostatných izbách s kapacitou 9+3 lôžka. Každá izba má balkon, kúpelňu s WC, chladničku, TV a WIFI a 2 kuchynky.

Ubytovňa Demi

Ubytovanie Zámostie. Ubytujem v Trenčíne na ubytovni za výbornú cenu 100E/mesiac v jedno,dvoj,troj a štvrlôžkových izbách.Je možné ubytovať sa aj samostatne.Izby majú sprchy-wc a štandardné vybavenie.Telev ízor a wifi-internet v cene zdarma.Možnosť zaujímavých skupinových zľiav a akcií.Pri ubytovni je možné parkovať a zástavka je priamo pred ubytovňou.

Penzion Alpinka

Ubytovanie Oščadnica. Hľadáte ubytovanie v penzióne, či v apartmáne v Oščadnici? Vašou predstavou o dovolenke je pohodlie, oddych, relax, lyžovačka , šport, adrenalín, turistika, cykloturistika, alebo zábava? Srdečne Vás pozývame prežiť nezabudnuteľnú dovolenku u nás! Ubytujte sa v našich útulných a štýlovo zariadených apartmánoch s možnosťou ochutnávky domácej slovenskej kuchyne . Kladieme veľký dôraz na spokojnosť svojich hostí. Radi Vás privítame počas celého roka!

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Privát pod vŕškom

Obec: Potok pri Bešeňnovej

Okres: Ružomberok

Oblasť: Bešeňová