Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Privat u masaryka - Liptov

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Len 500M od lyžiarskeho strdiska,ponúkame ubytovanie v dvoch apartmánoch 4-6, kompletne vybavených : kuchyňou ( el.sporák, tv+sat, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, KRB ...), 2xkúpelňou s WC a izbami ( 1,2,3,4 + 2 prístelky v krbovej miestnosti) . Súčasťou je veľká záhrada s altánkom

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Liptov

Ubytovanie v obci Liptov

Názov Popis
Privat u masaryka

Ubytovanie Liptov. Len 500M od lyžiarskeho strdiska,ponúkame ubytovanie v dvoch apartmánoch 4-6, kompletne vybavených : kuchyňou ( el.sporák, tv+sat, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, KRB ...), 2xkúpelňou s WC a izbami ( 1,2,3,4 + 2 prístelky v krbovej miestnosti) . Súčasťou je veľká záhrada s altánkom

Hotel Koliba Gréta

Ubytovanie Liptov. Hotel na brehu priehrady Liptovská Mara s celoročnou prevádzkou

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
VIla House Family

Ubytovanie Poprad. Vila House Family ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí s rodinnou atmosférou. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi, skupiny i jednotlivcov, ktorí hľadajú odpočinok spojený s aktívnym oddychom. Vila je situovaná v tichej vilovej časti mesta Poprad s krásnym výhľadom na panorámu Tatier.

Ubytovanie Zlaté Moravce v Rodinnom Dome

Ubytovanie Zlaté Moravce. Lacné ubytovanie v rodinnom dome pre 10 ľudí len 1 km od Zlatých Moraviec. Ubytovenie je vhodné pre robotníkov, turistov, rodiny, osoby na služobných cestách na krátke i dlhšie obdobie.

Zázrivský dvor - Zázrivá

Ubytovanie Zázrivá - Biela. Ponúkame Vám nezabudnuteľnú dovolenku v lete i v zime v našich dvoch komfortne zariadených chatách, ktoré sa nesú v chalupárskom štýle - CHATA pod ROZSUTCOM (9-12osôb), CHATA pod MAGUROU ( 8-19osôb)

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Privat u masaryka

Obec: Liptov

Okres: Liptovský Mikuláš

Oblasť: liptov