Pridajte (aktualizujte) Vaše ubytovacie zariadenie - bezplatne
Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@jcdrex.com

RS Hotel Hlboké - Bojnice

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
RS - Hotel Hlboké sa nachádza 4 km od známeho kúpeľného mesta Bojnice v ekologicky čistom horskom prostredí Strážovských vrchov.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Bojnice

Ubytovanie v obci Bojnice

Názov Popis
Penzion Paradis

Ubytovanie Bojnice. Ubytovacia zariadenie v blizkozti termalnych kupelov(200 m) max. kapaciata 26 os.- 5x2, 4x 2+2.Izby s vlastnou kupelnou a WC, televizorom.Ponukane ranajky.Moznost zakupenia procedur v Bojnickych kupeloc.Moznost prenajat izby dlhodobo.

RS Hotel Hlboké

Ubytovanie Bojnice. RS - Hotel Hlboké sa nachádza 4 km od známeho kúpeľného mesta Bojnice v ekologicky čistom horskom prostredí Strážovských vrchov.

RS - Hotel Hlboké

Ubytovanie Bojnice. RS - Hotel Hlboké sa nachádza 4 km od známeho kúpeľného mesta Bojnice v ekologicky čistom horskom prostredí Strážovských vrchov.

Penzión JUKO

Ubytovanie Bojnice. Penzión JUKO Bojnice ponúka príjemné ubytovanie priamo v centre mesta Bojnice len 100m od zámku Bojnice. Penzión JUKO Bojnice - apartmánové izby, WIFI, kapacita 18.

xxx Penzion Laura

Ubytovanie Bojnice. Penzion v tichom prostredi v centre obce. na lukrativnom dostupnom mieste ku všetkýchn bojnickým atrakciam

penzionhujer

Ubytovanie bojnice. ubytovanie v centre Bojnic

Penzion Hujer

Ubytovanie Bojnice. ubytovanie v ventre Bojnic

Rekreačné ubytovanie Katarína Bojnice

Ubytovanie Bojnice. Samostatný rodinný dom blízko centra, zámku, ZOO, kúpaliska a lesa - rekreačnej oblasti. Kľud a pohoda. Objekt je vhodný na stretávanie rodín a priateľov (2 - 16 osôb ).\\\\\\\\r\\\\\\\\nUzavretá udržiavaná oddychová záhrada - parkovanie, sedenia, ohnisko, krb, detské preliezky, ovocie zo záhrady.\\\\\\\\r\\\\\\\\nPonuka: mailom alebo na tel.:0907519858

Ubytovanie Katarína Bojnice

Ubytovanie Bojnice. Príjemné cenovo dostupné ubytovanie vhodné aj na rodinné a priateľské stretnutia (pokojné skupiny 2 - 16 ľudí) . Veľmi dobrá poloha(v tichej a kľudnej lokalite blízko centra, zámku, ZOO,kúpaliska aj lesa). Super relax. Veľká oddychová záhrada. Izby sú 2-,3- a 4-posteľové. Podrobnosti na www.

Penzión Maxim Bojnice

Ubytovanie Bojnice. Penzión ponúka kapacitu 52 lôžok a 4 prístelky, každá izba alebo izba s kuchynkou obsahuje sociálne zariadenie, TV a pripojenie na internet /WIFI internet v celom objekte/. V penzióne sa nachádza: bar - recepcia, krb. K penziónu patrí aj kongresová sála vhodná na svadobné hostiny, firemné školenia, oslavy a iné udalosti.

Penzión Družba

Ubytovanie Bojnice. Online rezervácia ubytovania a spoločenských akcií, informácie o penzióne, fotografie

Penzión Hajašová

Ubytovanie Bojnice. Kapacita penziónu: 2 dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prístelok. Výbava penziónu: samostatná kuchynka (chladnička, plynový sporák, kávovar, hriankovač), WC a kúpeľňa, v každej izbe farebný TV a satelit, možnosť posedenia v uzavretom dvore

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
PRIVAT VERONIKA

Ubytovanie Bešenová. Ponukam ubytovanie v drevodome 3km od Bešenovej.K dispozícii su dva samostatné apartmány s kapacitou 16 osob. Apartmány su vybavené:samostatná kupelna ,plne vybavená kuchyna,TV SAT, elektrický krb,terasa,podlahové kurenie.Cena 12 a 14 euro ,noc,osoba.podla sezony.tel.č.00421912138212

Nicol

Ubytovanie Nitra. ložok 21 3a4 postelove pre montažnych majstrov

Privat Kubo

Ubytovanie Liptovský Mikuláš. Ubytovanie pre 10-15 osôb v 2 alebo 3 lôžkových izbách v rodinnom dome blízko centra mesta v dvoch apartmánoch na samostatných podlažiach. Väcšina obchodov, reštaurácií a iných atraktivít, železničná a autobusova stanica je vzdialená do 1 km.

GPS súradnice objektov v obci Bojnice z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ObecBojnice - Bojnice
PredajŽELEZIARSTVO Švec Vladimír - Bojnice
Sídlo firmyELLEM, s. r. o. - Bojnice
Sídlo firmyVENDOS a.s. - Bojnice
Sídlo firmyWELTON s.r.o. - Bojnice
Sídlo firmyANGEL, s.r.o. - Bojnice
SlužbyPohrebná služba SUSAN Prievidza-Bojnice - Bojnice
Základná školaZákladná škola s MŠ - Bojnice
Sídlo firmyCASTEL, s.r.o. - Bojnice
Sídlo firmyKABINA s.r.o. - Žiar nad Hronom
Sídlo firmyPP-TREND, spol. s r.o. - Bojnice
Sídlo firmyI.N.C s.r.o. - Omšenie
Sídlo firmyORFEUS, spol. s r.o. - Bojnice
VeľkoobchodLOV ŠPORT spol. s. r. o. - Bojnice
Sídlo firmyLOV ŠPORT, spol. s r.o. - Bojnice

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia RS Hotel Hlboké

Obec: Bojnice

Okres: Prievidza


Podujatia v obci Bojnice