Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Športcentrum Lučivná SKI - Párnica

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Lyžiarske stredisko leží v prekrásnom a tichom údolí národného parku Malá Fatra, medzi obcami Párnica a Zázrivá. Lyžiarsky areál je obkolesený prírodnou scenériou Malej Fatry v údolí riečky Zázrivka. Stredisko ponúka denne upravované lyžiarske zjazdovky pre všetky typy lyžiarov.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Párnica

Ubytovanie v obci Párnica

Názov Popis
Penzión ADAK

Ubytovanie Párnica. Nachádza sa v malej dedinke na okraji Párnica,v našom Penzióne sa nachádza aj samostatná reštaurácia,Pre zákazníkou pripojenie k internetu.V každej izbe sa nachádza tel. a wc so sprchami

Penzión ADAK 1

Ubytovanie Párnica. Nachádza sa v malej dedinke na okraji Párnica,v našom Penzióne sa nachádza aj samostatná reštaurácia,Pre zákazníkou pripojenie k internetu.V každej izbe sa nachádza tel. a wc so sprchami

Hotel Smrečina

Ubytovanie Párnica. Hotel sa nachádza v národnom parku Malá Fatra,k dispozícii má parkovisko,športoviská,wellnes,fitnes,wifi,bar,reštaurácia,terasa.Ubytovanie v prevažne 2-lôžkových izbách s TV,soc.zariadením.

Športcentrum Lučivná SKI

Ubytovanie Párnica. Lyžiarske stredisko leží v prekrásnom a tichom údolí národného parku Malá Fatra, medzi obcami Párnica a Zázrivá. Lyžiarsky areál je obkolesený prírodnou scenériou Malej Fatry v údolí riečky Zázrivka. Stredisko ponúka denne upravované lyžiarske zjazdovky pre všetky typy lyžiarov.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Hotel Slovakia

Ubytovanie Žilina. Obľúbený a veľmi známy hotel s bohatou tradíciou má najlepšiu polohu v centre mesta a v blízkostí historickej časti Žiliny. Hotel je ľahko dostupný z každej strany motorovými vozidlami. Taktiež je veľmi jednoduchý prístup od železničnej a autobusovej stanice.

Hotel Carpatia

Ubytovanie Bratislava - Záhorská Bystrica. Štýlový business hotel sa nachádza na úpätí Malých Karpát, 10km severne od centra mesta Bratislavy a hneď vedľa diaľnice D2. Hotel Carpatia ponúka pohodlné izby a apartmány s bezplatným pripojením na internet, 2 plne vybavené konferenčné miestnosti pre 80 osôb, parkovanie zdarma.

Ubytovanie Čadca

Ubytovanie Čadca. Ponúkme najlacnejšie ubytovanie v Čadci. Celková kapacita je 10 izieb s celkovou kapacitou 36 lôžok. K dispozícii kuchyňka, WIFI, parkovisko.

GPS súradnice objektov v obci Párnica z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
Sídlo firmyPoľnohospodárske družstvo v P á r n i c i - Párnica
Sídlo firmyMAROSTAV, s. r. o. - Párnica
Sídlo firmyDružstvo Párnica - Hate - Párnica
ObecPárnica - kraj Žilina - Párnica
Sídlo firmyIVOTRANS, s.r.o. - Párnica
Základná školaZákladná škola s MŠ - Žaškov
Sídlo firmyPrevadzkáreň pri Obecnom úrade Žaškov - Dolný Kubín
Materská školaMaterská škola pri ZŠ - Žaškov
ObecŽaškov - kraj Žilina - Žaškov
PotravinyGONŠENICA RASTISLAV - Žaškov
ReštauráciaGONŠENICA RASTISLAV - Žaškov
Obecný úradOBECNÝ ÚRAD - Žaškov
AmbulanciaPRAKTICKÝ LEKÁR MUDr.Machajová Anna - Istebné
PotravinyPOTRAVINY Štítik Ján - Istebné
SlužbyOFZ as - Istebné

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Športcentrum Lučivná SKI

Obec: Párnica

Okres: Dolný Kubín

Oblasť: Orava


Podujatia v obci Párnica