Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Trend Hotel - Vavrečka

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
S výhľadom na vrchy Oravskej Magury alebo na Oravskú priehradu a mesto Námestovo. Je len na Vás, ktorú z 15 pohodlne vybavených izieb a troch luxusných apartmánov si vyberiete. Izby ladené v ľahkých svetlých farbách budú balzamom na Vašu dušu a príjemným prostredím pri oddychu. Každá z izieb ponúka kúpeľňu so sprchovým kútom, predsieň a spálňu. K štandardom v našom hoteli patrí internetové wifipripojenie, LCD TV so satelitom, telefón, minibar.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Vavrečka

Ubytovanie v obci Vavrečka

Názov Popis
Trend Hotel

Ubytovanie Vavrečka. S výhľadom na vrchy Oravskej Magury alebo na Oravskú priehradu a mesto Námestovo. Je len na Vás, ktorú z 15 pohodlne vybavených izieb a troch luxusných apartmánov si vyberiete. Izby ladené v ľahkých svetlých farbách budú balzamom na Vašu dušu a príjemným prostredím pri oddychu. Každá z izieb ponúka kúpeľňu so sprchovým kútom, predsieň a spálňu. K štandardom v našom hoteli patrí internetové wifipripojenie, LCD TV so satelitom, telefón, minibar.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
apartmány- KOTVA- ubytovanie

Ubytovanie Patince kúpele. Ponúkame ubytovanie apartmány KOTVA.Ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch viac na www.kotva.net

Chaty Tatra

Ubytovanie ŠTRBA. Chaty Tatra sa nachádzajú v lese Tatranskej Štrby. Ponúkame možnosť prenajať si izby ale aj celé objekty (kapacita 12+22 osôb). Každá z 15 izieb má vlastnú kúpeľňu, oba domy majú spoločenskú miestnosť s kozubom, kuchyňu. Nová fínska sauna je k dispozícii za poplatok. V zime sú v okolí bežkárske trate, v lete sme ideálnym východiskom pre peších turistov (zastávka zubačky na Štrbské Pleso len 10 min. a stanica Štrba 20 min.pešo) a cykloturistov, ale aj rodiny s deťmi (ohnisko, lúka, hojdačka).

Ubytovňa BYDOS v Novákoch

Ubytovanie Nováky. Najvyhľadávanejšie ubytovacie zariadenie v Novákoch a Zemianskych Kostoľanoch pre svoju pohodovú atmosféru penziónu a lacné ceny ako z internátu. Ubytovňa sa nachádza blízko cenra mesta s ľahkým prístupom aj veľkými kamiónmi. V areály je parkovisko pre 80 lkw súprav spolu s umyvarňou aut. Kapacita je spolu 45osôb v 1, 2, 3, a štvorlôžkových izbách na dvoch podlažiach. Pripojenie k WiFi internetu je zdarma, TV+SAT spoločenská miestnosť a zariadená kuchynka s jedálňou. Cena od 8,33E/os/noc.

GPS súradnice objektov v obci Vavrečka z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ObecVavrečka - Vavrečka
Obecný úradOBECNÝ ÚRAD - Vavrečka
ÚradRÍMSKOKATOLÍCKY FARSKÝ ÚRAD - Vavrečka
Sídlo firmyPUNCH ASSEMBLIES NÁMESTOVO s.r.o. - Námestovo
Materská školaMaterská škola pri ZŠ - Vavrečka
Základná školaZákladná škola s MŠ - Vavrečka
Sídlo firmyPunch Campus Námestovo, spol. s r.o. - Vavrečka
Sídlo firmyPANTER spoločnosť s ručením obmedzeným - Ochodnica
Sídlo firmyGASIV spol. s.r.o. - Námestovo
Sídlo firmyTIMON s.r.o. - Námestovo
Sídlo firmyTatra Impulse, s.r.o. - Vavrečka
Sídlo firmyAUTO - DEFA, s.r.o. - Vavrečka
Sídlo firmyJANOR, s.r.o. - Vavrečka
Sídlo firmyMAGURKA - Obecný podnik - Vavrečka
Sídlo firmyEU Controll, s.r.o. - Námestovo

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Trend Hotel

Obec: Vavrečka

Okres: Námestovo

Oblasť: Orava


Podujatia v obci Vavrečka