Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie Beáta - Hrabušice

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ubytovanie je situované v podkroví rodinného domu, 15 min. od strediska Slovenský raj-Podlesok. Poskytuje ubytovanie v 3 samostatných izbách s kapacitou 9+3 lôžka. Každá izba má balkon, kúpelňu s WC, chladničku, TV a WIFI a 2 kuchynky.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Hrabušice

Ubytovanie v obci Hrabušice

Názov Popis
Privát Ivan Klein

Ubytovanie Hrabusice. Dvojizbový kompletne zariadený byt. Vonku záhradne posedenie, ohnisko a bazén.

Penzion REPKA

Ubytovanie Hrabušice. podla popisu na www.stranke

Ubytovanie-KAPSDORFER

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie je na jednom poschodí rodinného domu s ubytovacou kapacitou: 4 izieb - 8 + 4 lôžok , 2/2, 1/2 + 2, WC s umývadlom, kúpeľňa s umývadlom, 2 x sprchovací kút ,WC a 1/2 + 2 zo soc.zariadením na izbe.

Abba Ubytovanie U Márie

Ubytovanie Hrabušice. Abba Ubytovanie U Márie sa nachádza v obci Hrabušice v blízkosti národného parku Slovenský raj (5 min. pešo od nástupu na turistické trasy). Cena ubytovania za osobu na noc v apartmáne 8 € a v chatkách 7 €.

Chata Raj

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie pre 10 hostí (8+2), kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, obývacia izba s kachlovou pieckou, jedálenskou časťou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Celoročné ubytovanie.

Ubytovanie Beáta

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie je situované v podkroví rodinného domu, 15 min. od strediska Slovenský raj-Podlesok. Poskytuje ubytovanie v 3 samostatných izbách s kapacitou 9+3 lôžka. Každá izba má balkon, kúpelňu s WC, chladničku, TV a WIFI a 2 kuchynky.

Penzion Marianka

Ubytovanie Hrabušice. Penzión Mariánka je situovaný v obci Betlanovce s krásnym výhladom na Slovenský raj a štíty Vysokých Tatier, len 15 minút chôdze od turistickej oblasti ...

Ubytovanie Hrabušice

Ubytovanie Hrabušice. Ponúkame ubytovanie v Hrabušice , typ zariadenia Penzióny , PENSJONAT REPKA PROMOCYJNE CENY SŁOWACKI RAJ.

Penzión Anton

Ubytovanie Hrabušice. Nachádza sa v obci Hrabušice, ktorá je vzdialená asi 2km od turistického centra Podlesok

Penzión Jedlička

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie pre 10 hostí v Slovenskom Raji

Penzión Ľudmila

Ubytovanie Hrabušice. Ubytovanie pre 8 osôb, záhradné posedenie, spoločenské hry

Penzión Siesta Grand

Ubytovanie Hrabušice. Rodinný penzión ponúka ubytovanie v 6 izbách a 1 apartmáne. Každá izba má sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Apartmán (2+2) má sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a predizbu. Možnosť využitia grilu i biolampy. Ponuka polpenzie

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Ubytovňa Demi

Ubytovanie Zámostie. Ubytujem v Trenčíne na ubytovni za výbornú cenu 100E/mesiac v jedno,dvoj,troj a štvrlôžkových izbách.Je možné ubytovať sa aj samostatne.Izby majú sprchy-wc a štandardné vybavenie.Telev ízor a wifi-internet v cene zdarma.Možnosť zaujímavých skupinových zľiav a akcií.Pri ubytovni je možné parkovať a zástavka je priamo pred ubytovňou.

Penzion Alpinka

Ubytovanie Oščadnica. Hľadáte ubytovanie v penzióne, či v apartmáne v Oščadnici? Vašou predstavou o dovolenke je pohodlie, oddych, relax, lyžovačka , šport, adrenalín, turistika, cykloturistika, alebo zábava? Srdečne Vás pozývame prežiť nezabudnuteľnú dovolenku u nás! Ubytujte sa v našich útulných a štýlovo zariadených apartmánoch s možnosťou ochutnávky domácej slovenskej kuchyne . Kladieme veľký dôraz na spokojnosť svojich hostí. Radi Vás privítame počas celého roka!

Ubytovanie v Oščadnici

Ubytovanie Oščadnica. Hľadáte ubytovanie v penzióne, či v apartmáne v Oščadnici? Vašou predstavou o dovolenke je pohodlie, oddych, relax, lyžovačka , šport, adrenalín, turistika, cykloturistika, alebo zábava? Srdečne Vás pozývame prežiť nezabudnuteľnú dovolenku u nás! Ubytujte sa v našich útulných a štýlovo zariadených apartmánoch s možnosťou ochutnávky domácej slovenskej kuchyne . Kladieme veľký dôraz na spokojnosť svojich hostí. Radi Vás privítame počas celého roka!

GPS súradnice objektov v obci Hrabušice z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ReštauráciaŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ PRI ZŠ - Hrabušice
Obecný úradOBECNÝ ÚRAD - Hrabušice
PredajSTOLÁRSTVO SKLENÁRSTVO Jendrál Daniel - Hrabušice
Remeselné službySTOLÁRSTVO SKLENÁRSTVO Jendrál Daniel - Hrabušice
PotravinyPOTRAVINY EBA MIX Bašistová Eva - Hrabušice
UbytovaniePENZIÓN ANTON Grigliak Anton - Hrabušice
UbytovanieHOTEL SLOVENSKÝ RAJ - Hrabušice
ÚradRÍMSKOKATOLÍCKY FARSKÝ ÚRAD - Hrabušice
Remeselné službySTOLÁRSTVO Jendrál Zdenek - Hrabušice
LekáreňLEKÁREŇ PRI SLOVENSKOM RAJI - Hrabušice
AutoAUTODOPRAVA Hanzely Milan - Hrabušice
UbytovanieHOTEL PETRA - Hrabušice
AmbulanciaZUBNÁ AMBULANCIA Urbanová Helena MUDr. - Hrabušice
ReštauráciaREŠTAURÁCIA TATRAN - Hrabušice
UbytovaniePENZIÓN SIESTA GRAND - Hrabušice

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Ubytovanie Beáta

Obec: Hrabušice

Okres: Spišská Nová ves

Oblasť: Slovensky Raj


Podujatia v obci Hrabušice