Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie V Súkromí - čimhová

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Apartmán s vlastným vchodom v rodinnom dome v centre obce. Záhradný gril, hojdačka. K dispozícii detská postieľka. Plynové kúrenie. Rekreačný poplatok v cene. Ubytovateľ hovorí po anglicky, po španielsky, po poľsky. Parkovanie vo dvore. Obchod 20m. Reštaurácia 20km. Autobus 30m. Vlak (stanica Trsten

Ďalšie možnosti ubytovania v obci čimhová

Ubytovanie v obci Čimhová

Názov Popis
Ubytovanie V Súkromí

Ubytovanie čimhová. Apartmán s vlastným vchodom v rodinnom dome v centre obce. Záhradný gril, hojdačka. K dispozícii detská postieľka. Plynové kúrenie. Rekreačný poplatok v cene. Ubytovateľ hovorí po anglicky, po španielsky, po poľsky. Parkovanie vo dvore. Obchod 20m. Reštaurácia 20km. Autobus 30m. Vlak (stanica Trsten

Penzión Pínia

Ubytovanie Čimhová. 46 lôžok (2, 3, 4, 5, 6 lôžkové izby) a apartmány, stravovacie služby

Darina Janigová

Ubytovanie Čimhová. Ubytovanie s kapacitou 11 lôžok, jedáleň, kuchynka, záhradný altánok

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Hotel Albrecht Bratislava

Ubytovanie bratislava. Päťhviezdičkový hotel v centre Bratislavy ponúka 12 izieb a apartmánov, modernú reštauráciu a mestské wellness, všetko v jedinečnom dizajne a s najlepším personálom.

Privát Tatran

Ubytovanie Stará Lesná. Novozrekonštruovaný Privát Tatran poskytuje ubytovanie v 1 apartmáne (s možnosťou ubytovania 4 až 6 osôb), v trojlôžkovej izbe a 2 dvojlôžkových izbách.Všetky izby a a apartmán sú vybavené kúpelňou s WC, TV a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s elektrospotrebičmi.

Penzion Soltis***

Ubytovanie Liptovské Revúce. Nadštandardne vybavené ubytovacie zariadenie. Ubytovanie v dvoj-, troj-, štvor- a šesť- lôžkových izbách. Možnosť polpenzie. Priamo v lyžiarkskom stredisku.

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Ubytovanie V Súkromí

Obec: čimhová

Okres: Tvrdošín

Oblasť: Orava


Podujatia v obci Čimhová