Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovňa BYDOS v Novákoch - Nováky

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Najvyhľadávanejšie ubytovacie zariadenie v Novákoch a Zemianskych Kostoľanoch pre svoju pohodovú atmosféru penziónu a lacné ceny ako z internátu. Ubytovňa sa nachádza blízko cenra mesta s ľahkým prístupom aj veľkými kamiónmi. V areály je parkovisko pre 80 lkw súprav spolu s umyvarňou aut. Kapacita je spolu 45osôb v 1, 2, 3, a štvorlôžkových izbách na dvoch podlažiach. Pripojenie k WiFi internetu je zdarma, TV+SAT spoločenská miestnosť a zariadená kuchynka s jedálňou. Cena od 8,33E/os/noc.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Nováky

Ubytovanie v obci Nováky

Názov Popis
Ubytovňa BYDOS v Novákoch

Ubytovanie Nováky. Najvyhľadávanejšie ubytovacie zariadenie v Novákoch a Zemianskych Kostoľanoch pre svoju pohodovú atmosféru penziónu a lacné ceny ako z internátu. Ubytovňa sa nachádza blízko cenra mesta s ľahkým prístupom aj veľkými kamiónmi. V areály je parkovisko pre 80 lkw súprav spolu s umyvarňou aut. Kapacita je spolu 45osôb v 1, 2, 3, a štvorlôžkových izbách na dvoch podlažiach. Pripojenie k WiFi internetu je zdarma, TV+SAT spoločenská miestnosť a zariadená kuchynka s jedálňou. Cena od 8,33E/os/noc.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Chata Maras Dolina

Ubytovanie Nová Baňa. Chata sa nachádza v Novej Bani vo vzdialenosti 8 km od centra s dobrým prístupom od hlavnej cesty. V chate na prízemí je vybavená kuchyňa so spoločenskou miestnosťou s prístupom na terasu, TV, satelit, samostatná kúpeľňa, samostatné WC. Na poschodí sú 4 izby s dvomi lôžkami a s balkónmi. Z chodby je prístup do kúpeľne so sprchovým kútom a WC.

Ubytovanie Pod Kejdou

Ubytovanie Smižany. Ubytovanie Pod Kejdou sa nachádza v národnom parku Slovenský raj, v tichom prostredí Maša na okraji obce Smižany, 3 km od mesta Spišská Nová Ves. Pod Kejdou ponúkame príjemné ubytovanie na Spiši v útulne zariadených dvoch apartmánoch s celkovou ubytovacou kapacitou 8 lôžok + 2 prístelky. Svojou polohou a ponúkanými možnosťami je ideálnym miestom pre trávenie aktívnej dovolenky počas celého roka tak pre dospelých ako aj deti. Slovenský raj patrí k jedn

chata Vyhne

Ubytovanie Vyhne. Útulné ubytovanie v obci Vyhne. Chata má 13 lôžok, 1 x 2 +1, 2 x 2, 1 x 6 lôžková izba s balkónom, kuchyňa, hala, 2 x WC s kúpeľňou na každom poschodí. vonkajšie posedenie s grilom, hojdačky pre deti, wellness cca 200 m,

GPS súradnice objektov v obci Nováky z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ObecNováky - Nováky
AmbulanciaCHIRURGICKÁ AMBULANCIA Mikuš Ivan MUDr. - Nováky
Sídlo firmyCARIBIC CLUB, s. r. o. - Prievidza
Sídlo firmyROYAL IMPERIUM, s.r.o. - Prievidza
Sídlo firmyPROFI CLEAN CAR, s.r.o. - Prievidza
AmbulanciaUNIKLINIKA - Prievidza
Sídlo firmyOLDIES, s.r.o. - Nováky
Sídlo firmyDAMATO, s.r.o. - Prievidza
Sídlo firmyTMR, spol. s r. o. - Nováky
SlužbyZASIELATEĽSTVO VYŤAŽOVANIE VOZIDIEL Gogová Vlasta - Prievidza
Sídlo firmyCSA Systems s.r.o. - Prievidza
Sídlo firmyMopos Communications s.r.o. - Prievidza
Sídlo firmyVUP, a.s. - Prievidza
Sídlo firmyPOS PLUS, s.r.o. - Prievidza
Sídlo firmyHRIKO, s.r.o. - Prievidza

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Ubytovňa BYDOS v Novákoch

Obec: Nováky

Okres: Prievidza

Oblasť: Trenciansky kraj


Podujatia v obci Nováky