Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovňa Stupava - Stupava

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich a robotníkov. Ubytovňa sa nachádza v tichom prostredí centra mesta Stupava. Ubytovanie ponúka v 3/4/5-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Disponujeme 2x trojlôžková izba, 7x štvorlôžková izba, 1x päťlôžková izba. Maximálna kapacita je 39 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná. Ubytovanie je vhodné na dlhodobé pobyty. Ubytovanie je riešené formou samostatných izieb. Niektoré izby majú vlastné soc..

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Stupava

Ubytovanie v obci Stupava

Názov Popis
Ubytovňa Stupava

Ubytovanie Stupava. Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich a robotníkov. Ubytovňa sa nachádza v tichom prostredí centra mesta Stupava. Ubytovanie ponúka v 3/4/5-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Disponujeme 2x trojlôžková izba, 7x štvorlôžková izba, 1x päťlôžková izba. Maximálna kapacita je 39 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná. Ubytovanie je vhodné na dlhodobé pobyty. Ubytovanie je riešené formou samostatných izieb. Niektoré izby majú vlastné soc..

Park hotel

Ubytovanie Stupava. Park hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu, športu a počas svojej existencie dokázal uspokojiť aj tých najnáročnejších rodinných a firemných zákazníkov.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Villa GARDENIA

Ubytovanie Donovaly 1402. Nové apartmánové domy ponúkajú hosťom ubytovanie v 12 apartmánoch rôznych veľkostí pre 2 – 6 osôb. Celková kapacita je 40 lôžok.

Apartmány Kamzík ***+ Donovaly

Ubytovanie Donovaly. Apartmánový dom ma kapacitu 40 lozkov. Pozývame Vás na rodinný odpočinok v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier a Veľkej Fatry Apartmanového Domu Kamzík ***+. Apartmánový dom Kamzík. V bezprostrednej blízkosti lyžiarskej školy a požičovni lyží. Pred hotelom začína tzv. prepojovací vlek, ktorý vyvezie lyžiarov na zjazdovku Záhradište. Lyžiari môžu tiež využiť lanovku na Novú hoľu, ktorej spodná stanica sa nachádza len 200 metrov od apartmánového domu. Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť

Červený domček Alkyon

Ubytovanie Radava pri PODHÁJSKEJ. Ubytovanie,relax,pohoda v súkromí iba 2500m od geotermálu PODHÁJSKA! Bowling,tenis,soľná jaskyňa iba 300m od ALKYÓNu! Srdečne Vás pozývame do novopostaveného domčeka s podkrovím,s kapacitou max.9 osôb,v centre obce Radava,2,5 km od termálneho kúpaliska a wellnessu v Podhájskej!V podkroví sa nachádzajú 2 samostatné izby a WC:1.izba s manželskou posteľou a prístelkou pre 2osoby,2.izba obsahuje 3 samostatné postele,súčasťou vybavenia izieb je TV.Prízemie:kuchyňa s obývačkou, TV,kupelňa s WC,terasa

GPS súradnice objektov v obci Stupava z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
ObecStupava - kraj Bratislava - Stupava
ÚradRÍMSKOKATOLÍCKY FARSKÝ ÚRAD - Stupava
LekáreňLEKÁREŇ Sv. kríža, s.r.o. - Stupava
PredajTABAK EMÍLIA - Stupava
PotravinyPOTRAVINY, OVOCIE, ZELENINA Szabóová Miriam - Stupava
PredajňaSTRIEBRO Stupava - Stupava
LekáreňLekáreň Sv. kríža, s.r.o. - Stupava
Špeciálna ZŠŠpeciálna základ. škola - Stupava
Sídlo firmyTECHSYSTEM, s.r.o. - Stupava
Sídlo firmyDURA Automotive Body & Glass Systems Components s.r.o. - Stupava
Sídlo firmyPDS s.r.o. - Stupava
Sídlo firmyVOLUMEX, s.r.o. - Stupava
Sídlo firmyKPS Design s.r.o. - Bratislava
Sídlo firmyPeople Elements, spol. s r. o. - Stupava
Sídlo firmyGR Auto s.r.o. - Stupava

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Ubytovňa Stupava

Obec: Stupava

Okres: Stupava

Oblasť: Bratislava a okolie


Podujatia v obci Stupava