Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Zrub DESPERADO - Gelnica - Perlová dolina

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Romantická atraktívna chata v Perlovej doline je ideálnym východiskom pre celoročné poznávanie krás celého Východného Slovenska. Ponúka kľud a súkromie pre rodiny s deťmi aj pre skupiny priateľov s možnosťami lyžovania, kúpania, turistiky a nákupov.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Gelnica - Perlová dolina

Ubytovanie v obci Gelnica - Perlová dolina

Názov Popis
Zrub DESPERADO

Ubytovanie Gelnica - Perlová dolina. Romantická atraktívna chata v Perlovej doline je ideálnym východiskom pre celoročné poznávanie krás celého Východného Slovenska. Ponúka kľud a súkromie pre rodiny s deťmi aj pre skupiny priateľov s možnosťami lyžovania, kúpania, turistiky a nákupov.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Aparmánove zruby TriMount

Ubytovanie Bobrovec. Ponúka ubytovanie v tradičných dreveniciach na Lipotove. Jedna drevenica má 4 lôžka + 3 prístelky. Drevenica je vybavená kuchyňou, spoločenskou miestnosťou, dvoma izbami, kúpeľňou a krbom. Von sa nachádza altánok, krb a ohnisko. K dispozícií máte aj veľkú trávnatú plochu na loptové hry, či posedenie pri vode. Trimount sa nachádza 7 km od Liptovského Mikuláša a 5 km od hôr - Západné Tatry. Blízko je aj Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová,Stanišovská jaskyňa, Medvedia štôlňa,...

Ubytovanie Martin

Ubytovanie Poprad - Veľká. Objekt sa nachádza v tichej časti mesta Poprad. Pozostáva z jednej dvojposteľovej izby s možnosťou prístelky a jednej štvorposteľovej izby.Izby sú vybavené kuchynkou (plynová varná doska, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprcha).

Penzion Egeum

Ubytovanie Zákamenné. 1,2,3 postelové izby,televízor,soc.zar .-vana ,sprcha,stravovanie,iné služby

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Zrub DESPERADO

Obec: Gelnica - Perlová dolina

Okres: Gelnica

Oblasť: Spis