Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Chata -penzión Malá Fatra u Ďurka - Terchová -Vrátna dolina

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Chcete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti tak Penzión Malá Fatra v Terchovej je tu pre Vás.Penzión Malá Fatra je vhodný pre každú vekovú kategóriu. Má dobrú východiskovú polohu na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a kúpanie (Aquapark - 300 m). Program zabezpečený v každom počasí.Info o turistických chodníkoch,cykloturis,hrady-zámky v okoli, kúpanie,športové vyžitie,lyžovanie atď.Hostia sa môžu ubytovať celoročne. V ... čítajte ďalejPenzióne Malá Fatra sú k dispozicii 8x študia s

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Terchová -Vrátna dolina

Ubytovanie v obci Terchová -Vrátna dolina

Názov Popis
Chata -penzión Malá Fatra u Ďurka

Ubytovanie Terchová -Vrátna dolina. Chcete si oddýchnuť a zabudnúť na každodenné starosti tak Penzión Malá Fatra v Terchovej je tu pre Vás.Penzión Malá Fatra je vhodný pre každú vekovú kategóriu. Má dobrú východiskovú polohu na turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a kúpanie (Aquapark - 300 m). Program zabezpečený v každom počasí.Info o turistických chodníkoch,cykloturis,hrady-zámky v okoli, kúpanie,športové vyžitie,lyžovanie atď.Hostia sa môžu ubytovať celoročne. V ... čítajte ďalejPenzióne Malá Fatra sú k dispozicii 8x študia s

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Prázdninový dom Mária

Ubytovanie Súľov-Hradná. Zrenovovaný rodinný dom, vybavený pre rekreačné pobyty rodín s deťmi, seniorov, športovcov na okraji obce Súľov-Hradná v strede Súľovských vrchov. Spája prednosti domu v obci a chaty.

VILLA BELLA Bed & Breakfast

Ubytovanie Prešov. Villa Bella sa nachádza v metropole Šariša v Prešove, je situovaná v tichom prostredí približne 3 km od centra mesta Prešov. Postavená je v príjemnom prostredí Hnileckých vrchov, Spiša a Šarišskej vrchoviny. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, manželské páry, aj pre obchodných cestujúcich, ktorí preferujú pokojnejšie a pohodové prostredie.

Chalupa Belá - kubíková

Ubytovanie Belá - Kubíková. Chalupa u Kubíka, Mala Fatra, Belá- Kubíková. Exkluzívna štýlová rezidencia- vila na vidieku, v tichom prekrásnom prostredí, celoročné využitie pre oddych, relax. Atmosféru spríjemňuje žblnkot horského potôčika. Nadštandardné ubytovanie, parkovanie- prístrešok pre autá. Trávnik, detské ihrisko, hojdačky, pieskovisko, posedenie pri ohnisku, altánok: krb s roštom na opekanie.

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Chata -penzión Malá Fatra u Ďurka

Obec: Terchová -Vrátna dolina

Okres: Žilina

Oblasť: Vratna dolina