Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Katka a Martin - Demänová

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
K dispozícii máte apartmán so samostatným vchodom. Súčasťou apartmánu sú 3 izby (2 + 3 + 4) dve s východom na slnečnú terasu. Ďalej je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2x WC a veľká zariadená kuchyňa, ktorá slúži tiež ako spoločenská miestnosť. V kuchyni je k dispozícii internetová prípojka. Pri potoku a malom rybníku je príjemné posedenie okolo ohniska. Parkovanie áut je zdarma vo dvore. V tejto očarujúcej turistickej lokalite si prídete na svoje počas celého roka.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Demänová

Ubytovanie v obci Demänová

Názov Popis
Penzion Drak

Ubytovanie Demänová. 13 izieb, 1 apartmán, celková kapacita 35 lôžok

Privát Anemari

Ubytovanie Demänová. Ponúkame ubytovanie v blízkosti najznámejšieho lyžiarskeho a turistického strediska Jasná-Chopok.Poskytujeme ubytovanie v 2lôžkových izbách,súčasťou ktorých sú kúpeľne a wc.

Apartmany Broma-Demanova

Ubytovanie Demänová. Rekreačné domy – Apartmány Broma -ideálne miesto pre Vašu dovolenku v Nízkých Tatrách

Penzión Alžbeta

Ubytovanie Demänová. Tento jedinečný rodinný penzión v Nízkych Tatrách Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou. Ako jediný penzión na Liptove disponujeme vonkajším vyhrievaným bazénom s teplotou vody až 30°C a vonkajším relaxačným bazénom, kde teplota vody dosahuje až 38°C. Iba naši ubytovaní hostia môžu nerušene relaxovať v prostredí rozľahlej záhrady s nádychom exotiky, kde ponúkame aj možnosť grilovania.Celková kapacita je 41 pevných lôžok a 8 prísteliek.

Penzion CHOPOK

Ubytovanie Demänová. Otvorte s nami branu do Nizkych Tatier!Na okraji obce , vedla horskej riecky Demanovka Vam ponuka svoje sluzby Penzion CHOPOK- Apartmány. Od nas je vsade na skok.Kapacita:29 lozok, 5x apartmán pre 2-3 osoby (2 lôžka,možnosť prístelky), 3x apartmán pre 2-5osôb (2 samostatné spálne + možnosť príst

apartmány Anemari

Ubytovanie Demänova. Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 10 pevných lôžok + 5 prístelkov. V každom apartmáne je k dispozícii kúpelňa so sprchovacím kútom a wc. V celom objekte je dostupné wifi pripojenie na internet. Každá izba je vybavená televíznym príjimačom.

Apartmány Hilson Jasná

Ubytovanie Demänová. Každý apartmán má samostatnú spálňu, kompletne zariadenú kuchyňu a balkón, alebo terasu s prekrásnym výhľadom na tatranské štíty. Jednotlivé apartmány poskytujú pohodlné bývanie pre 2-7 osôb. K dispozícií je wellness s fínskou a bylinkovou saunou, s ochladzovacími sprchami, vírivkou, relaxačnou miestnosťou a vonkajšou terasou. Hostia môžu využiť aj grilovacie altánky, detské ihrisko s trampolínou, požičovňu elektrobicyklov a cestných štvorkoliek.

Katka a Martin

Ubytovanie Demänová. K dispozícii máte apartmán so samostatným vchodom. Súčasťou apartmánu sú 3 izby (2 + 3 + 4) dve s východom na slnečnú terasu. Ďalej je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2x WC a veľká zariadená kuchyňa, ktorá slúži tiež ako spoločenská miestnosť. V kuchyni je k dispozícii internetová prípojka. Pri potoku a malom rybníku je príjemné posedenie okolo ohniska. Parkovanie áut je zdarma vo dvore. V tejto očarujúcej turistickej lokalite si prídete na svoje počas celého roka.

Boca Sport

Ubytovanie Demänová. Ubytovanie v penzióne Barborka na okraji obce Demänová v Nízkych Tatrách

Penzion MAXIM **

Ubytovanie Demänová. Ubytovanie vyššej kategórie v krásnom prostredí Nízkych Tatier pre náročných

Penzión Slovakotour

Ubytovanie Demänová. Ubytovanie na začiatku Demänovskej Doliny cca 8 km od lyžiarskych tratí

Penzión Jana

Ubytovanie Demänová. K dispozícii dve 2-posteľové, 3-posteľová a 4-posteľová izby, 2x WC/kúpeľňa,

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Chata Energetik Plejsy

Ubytovanie Krompachy. Chata sa nachádza v lyžiarskom stredisku Plejsy Krompachy priamo na svahu lyžiarského strediska. Chata Energetik má dve poschodia s 2,3 a 5 posteľovými izbami. Na prízemí chaty je útulná reštaurácia. Nezabudnuteľné zimné kúpanie v kúpacej kadi v 38 stupňovej vode priamo na svahu.

Ubytovanie byty Dúbravka

Ubytovanie Dúbravka. Ponúkame dlhodobé ubytovanie pre firmy, agentúry, jednotlivcov. Ubytovanie sa nachádza v tichej lokalite mestskej časti Dúbravka. Ubytovanie ponúkame v 2-izbových bytoch v rôznych štandardoch. Disponujeme 2x päťlôžkový byt, 2x šesťlôžkový byt. Maximálna kapacita je 22 lôžok. Budova v ktorej sa nachádzajú byty je zateplená a všetky izby majú plastové okná. Ubytovanie je určené pre klientov ktorí hľadajú dlhodobý pobyt s vyšším štandardom. Všetky byty sú zariadené nábytkom, chladničkou...

Ubytovňa Stupava

Ubytovanie Stupava. Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich a robotníkov. Ubytovňa sa nachádza v tichom prostredí centra mesta Stupava. Ubytovanie ponúka v 3/4/5-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Disponujeme 2x trojlôžková izba, 7x štvorlôžková izba, 1x päťlôžková izba. Maximálna kapacita je 39 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná. Ubytovanie je vhodné na dlhodobé pobyty. Ubytovanie je riešené formou samostatných izieb. Niektoré izby majú vlastné soc..

GPS súradnice objektov v obci Demänová z portálu gps-poi.eu

Typ Názov
TrasaDemanova Oravská Lesná - Oravska Lesna
ObecDemänová - okres Námestovo - Demänová
Sídlo firmyOKKAS - SK, s.r.o. - Žilina
ObecKubínska - kraj Žilina - Kubínska
Sídlo firmyOKKAS, s.r.o. - Oravská Lesná
Sídlo firmyBRACHŇÁK, s. r. o. - Oravská Lesná
Sídlo firmyEASTERN ELECTRONICS s.r.o. - Oravská Lesná
Turistická atrakciaOravská lesná železnica - Oravská Lesná
Sídlo firmyURAPO s.r.o. - Oravská Lesná
Sídlo firmyORFLAJ s.r.o. - Oravská Lesná
ObecBrišovka - kraj Žilina - Brišovka
ObecJasenovská - kraj Žilina - Jasenovská
FirmaVALIGNUM, s.r.o. - Oravská Lesná
Lyžiarsky vlekLyžiarsky vlek Oravská Lesná - Oravská Lesná
Sídlo firmyAVEX TELEKOM, s.r.o. - Oravská Lesná

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Katka a Martin

Obec: Demänová

Okres: Žilina

Oblasť: Nizke Tatry