Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Penzión Lúčky** s reštauráciou - Lúčky pri Bešeňovej

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Rodinný Penzión Lúčky** nájdete v kúpeľnej obci Lúčky len 1 km od Aqua Vital Parku a 4,5 km od Thermal Parku Bešeňová. Najbližšie lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok je 12 km do penziónu. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie za skvelé ceny v 5x2-lôžkových izbách s TV-SAT, Wifi, rádiom a kúpelňou. V reštaurácii si môžete objednať raňajky, polpenziu a plnú penziou s možnosťou výberu jedál tradičnej i medzinárodnej kuchyne. V záhradnom altánku s grilom si môžete pripravovať vlastné dobroty.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Lúčky pri Bešeňovej

Ubytovanie v obci Lúčky pri Bešeňovej

Názov Popis
Penzión Lúčky** s reštauráciou

Ubytovanie Lúčky pri Bešeňovej. Rodinný Penzión Lúčky** nájdete v kúpeľnej obci Lúčky len 1 km od Aqua Vital Parku a 4,5 km od Thermal Parku Bešeňová. Najbližšie lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok je 12 km do penziónu. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie za skvelé ceny v 5x2-lôžkových izbách s TV-SAT, Wifi, rádiom a kúpelňou. V reštaurácii si môžete objednať raňajky, polpenziu a plnú penziou s možnosťou výberu jedál tradičnej i medzinárodnej kuchyne. V záhradnom altánku s grilom si môžete pripravovať vlastné dobroty.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
chatka Milanov dvor

Ubytovanie Andice. Chatka je vhodná pre rodiny s deťmi. K dispozícii sú 2 izby, kuchyňa s TV a krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Pri chatke je drevené posedenie s krbom, detské ihrisko-veľká trampolína, pieskovisko, šmýkačka, hojdačky, ruské kolky, záhradné človeče nehnevaj sa, skákací panák, drevený vlak.

Villa Elena

Ubytovanie Smižany. Penzion v Smižanoch so vstupom do Slovenského Raja.

CHATA APARTMAN ZUZANA

Ubytovanie Habovka. Samostatna chalupa- lacne ubytovanie v Zapadnych Tatrach- Rohacoch Ubytovanie v samostatnej chalupe Zapadne Tatry-Rohace. Ponukam lacne ubytovanie v prekrasnom prostredi Zapadnych Tatier-Rohacov v samostatnej chalupe. 2x4+2x. wc, sprcha+kuchyna+tv. sat. 1x. apartman+kuchyna+wc, sprcha+tv. sat. Kryty altan krb. Ceny od 8,5.euro osoba noc.Deti do 3.rokov ZDARMA!Min.2 max 12 osôb.

Najčastejšie hľadané ubytovanie

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Penzión Lúčky** s reštauráciou

Obec: Lúčky pri Bešeňovej

Okres: Ružomberok

Oblasť: Liptov