Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Privát u Jozefa - Jozef Gibeľ - Bardejov, časť Miháľov

Hľadaná stránka:VSTUP NA STRÁNKU

Popis:
Ubytovanie v súkromí sa nachádza v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov – Miháľov. Privát U Jozefa je pre návštevníka Bardejova zaujímavý svojou polohou. Nachádza sa 4 km od centra mesta, poskytuje komfortné ubytovanie s WIFI pripojením k internetu.

Ďalšie možnosti ubytovania v obci Bardejov, časť Miháľov

Ubytovanie v obci Bardejov, časť Miháľov

Názov Popis
Privát u Jozefa - Jozef Gibeľ

Ubytovanie Bardejov, časť Miháľov. Ubytovanie v súkromí sa nachádza v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov – Miháľov. Privát U Jozefa je pre návštevníka Bardejova zaujímavý svojou polohou. Nachádza sa 4 km od centra mesta, poskytuje komfortné ubytovanie s WIFI pripojením k internetu.

Ďalšie ubytovanie

Názov Popis
Chalupy EFENDY

Ubytovanie Krompachy. Chalupy EFENDY- ubytovanie-Krompachy.Chalupa č.1 kapacita ( 12+2 ) a chalupa č.2 (3+2 ) .Chalupa č.2 je ideálna pre mensiu rodinku alebo romantické dvojice.Chalupy sú k dispozícii celoročne.K dispozícii je gril,kotlík na guláš,ohnisko (drevo je zdarma),detská hojdačka,šmýkalka,... .

Chata-monika

Ubytovanie Liptovske Revuce. 20lozkova chata,zariadena nabytkom z masivu,spolocenska miestnost s krbom,biliard,stolny tenis,2kuchyne,4wc+sprcha

Krompachy - Hanka

Ubytovanie Krompachy. Penzión Hanka Krompachy sa nachádza v tichej časti na okraji mesta cca 450 m od lyžiarskeho areálu Ski Plejsy. Zo svahu lyžiarskeho strediska Plejsy je možné dostať sa k penziónu Hanka priamo na lyžiach. Ubytovanie je možné nielen počas zimnej sezóny, ale aj v lete s možnosťou návštevy Spišského hradu, Ružínskej priehrady,a okolitej prírody spišského regiónu. Volovské vrchy,pohorie Branisko je ideálne k tomuto účelu.Ubytujeme všetkých v cene aká bude pre všetkých dostupná.

Lokalizácia ubytovacieho zariadenia Privát u Jozefa - Jozef Gibeľ

Obec: Bardejov, časť Miháľov

Okres: Bardejov

Oblasť: Saris